444Çiçek

Hayat sevdiklerimiz ile güzeldir. Çoğu zaman onlarla güler onlarla ağlarız. Yanımızda yokluklarını hissettiğimizde sanki dünya başımıza yıkılır. İşte bu sevdiğimiz insanları mutlu etmek için bazen ufak sürprizler yapmakta fayda vardır.

Örneğin; hayatımızın anlamı olan sevgilimizin kalbini kırdığımızda gönlünü de almasını bilmemiz gerekir. Bunu yapabilmek ise aslında çok basittir. Sadece bir buket çiçek ya da tatlı imojili bir çikolata sepeti onların yüzünü güldürmeye yetecektir. Bunları ayarlayabilmek için ise bazen fırsatımız olmayabilir. Fakat

444cicek
444cicek

her zaman sizlerin yanında yer almaktadır. İnternet üzerinde tek tık ile vereceğiniz siparişler ile yapmak istediğiniz sürprizi oturduğunuz yerden gerçekleştirebilirsiniz. Peki ama bu siteden başka nasıl faydalanabilirim?

Aslında çok geniş çaplı bir çalışma sonucu oluşturulan 444çiçek; yalnızca kırılan kalpleri onarmakta yardımcı değil aynı zamanda; doğum günü sürprizlerinde, yeni doğan bir bebeğe hayırlı olsuna giderken, yıl dönümlerinde, özür dilemelerde ve daha birçok özel durumlarda faydalanabileceğiniz bir sitedir.

444çiçek
444çiçek

İlginç Sürprizler

Yaradılış itibari ile biz insanoğlu sürprizlerden hoşlanan varlıklarız. Özellikle bayanların gönlünü çalmak ufak sürprizler ile oldukça kolaydır. Ya da annelerimize yapacağımız ufak sürprizler ile onların hakkını ödeyemesek de en azından onları bir parça da olsa mutlu edebiliriz. Peki ama annelerimize ne gibi bir sürpriz hazırlayabiliriz?

Bir kere şunu söylemekte fayda vardır ki; sürpriz illa özel günlere mahsus bir olay değildir. Sevdiklerinizi mutlu etmek her daim gerçekleştirebileceğiniz bir olaydır. Bunu söyledikten sonra sürpriz detaylarına geçebiliriz. Örneğin annelerimize hazırlayacağımız kalp şeklinde çikolata sepeti ile üzerine seni seviyorum anneciğim yazısını da ekleyerek hoş bir tebessüm elde edebiliriz. Ya da yeni doğum yapmış birisini ziyarete giderken sürprizli ördek ve browni kek buketi ile hem hayata merhaba demiş yavrumuza hem de annemize hoş bir sürpriz yapabiliriz.

www.444cicek.com
www.444cicek.com

444cicek de yalnızca bu tarz hediyeler bulunmamaktadır. Hediye çeşitliliğinin çok bol olduğu sitede kişiye özel hediyeler de bulabilirsiniz. Örneğin; kişiye özel kol düğmesi, anahtarlık ve kalem seti gibi hoş bir bileşen oluşturup hediye olarak karşınızdaki kişiye sunabilirsiniz. Ya da kişiye özel ve ismi hitap eden bir doğal taş tesbihi hediye olarak tasarlayabilir ve sevdiğiniz kişiye verebilirsiniz. Emin olun ki bu hediyeler kişinin kendisini özel hissetmesine sebep olacak ve çok mutlu olacaktır.

444cicek.com
444cicek.com

444Cicek ile Güvenli Alışveriş

Bilindiği üzere internet üzerinde yapılan online alışverişler çok güven verici olamamaktadır. Bu nedenle güvenilir adresler müşterinin her daim ilgisini daha çok çekmiştir. 444cicek de bu adreslerin başında gelmektedir. Sizlerle ilgilenen bir dost edası ile sizlere hizmet sunan bu site hem sizleri memnun edecek hem de sevdiklerinizi mutlu edecektir. Telefon ile de ulaşabileceğiniz site de siparişinizi de takip edebilirsiniz. Bu sayede siparişlerinizin nerede olduğunu ve ne zaman sizlere ulaşacağını da bilebilirsiniz. Sizlerde eğer sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız beklemeyin.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

14 − fourteen =