Bu sorunun cevabı koskocaman bir ‘’ EVET ‘’ dir. Adfacten Reklam Şirketinin şuanda +55.000 üzerinde yayıncısı olduğu söylenmekte. Bu sayıda Hergün katlanarak artıyor. Adfacten Türkiye’ nin en popüler reklam şirketidir.

Şuanda ( cps) satış bazı reklam, ( cpl) üyelik bazlı reklam, (cpa) indirme bazlı reklam, (ios) iphone , android bazılı reklam , cep telefonu indirme reklamları, ( cpc) tıklama bazlı reklam vs… Türünden +50 nin üzerinde bir çok reklam var bunlar arasında kendinize en uygun reklamı bularak en iyi şekilde yapacağınız çalışmalarla çok fazla kazanabilirsiniz. Bu reklamların ücretleri de çok dolgun bir şekilde hep yayıncılar düşünülerek fiyatlandırılmaktadır. Çok iyi ve profesyonel bir destek ekibi bulunmakta, bu konuda hiçbir sıkıntı yaşayacağınızı pek sanmıyorum. Adfacten rakip firmalara göre destek ekibiyle popülerliğini doruk noktalara taşıyor Ve tüm dikkatleri üstüne topluyor. 7 gün 24 saat mail desteği vermekte, attığınız maile çok kısa bir süre içerisinde kesinlikle cevap alıyorsunuz. Hafta içi hergün 10:30 – 18:30 saatleri arasında telefon desteğide vermekte. Bir sorununuz veya öneriniz mi var? Adfacten hemen bir telefon kadar yakınınızda. Sanırım şuanda daha makalemizin yarısına gelmişken bile sizde Adfacten güvenilir mi ? – Sorusunun cevabının Evet Güvenilir ! Olduğunu sizinde gerçekten emin olup anladığınızı tahmin edebiliyorum.

Bunların hepsini bir kenara bırakın, Adfacten hem NetworkMarketing’ i hemde bunun yanısıra AffiliateMarketing! i tek çatı altında toplayan bir platformdur. Yani hem normal website reklamlarının kullanarak kazanç elde ediyorsunuz hemde networçülük yaparak kayıt başına çok yüksek miktarlar kazanıyorsunuz. Getirdiğiniz her referans başına 35 tl alıyorsunuz. Aynı zamanda referans diziliş( matrix ) sistemi bulunmakta. Getireceğiniz referanslardan 5 basamağa kadar kazanç elde ediyorsunuz ve tabikide Adfacten sadece bunlarla sınırlı değil şuanda bahsettiğimi konular sadece adfacten in %5 lik gibi bir kısmına denk geliyor. Daha fazlası için sizinde adfactene kayıt olmanızı tavsiye ederim. Çünkü elinizi ne kadar çabuk tutarsanız o kadar çok reklamlardan kazanma ve networkçülük sistemini kullanma hakkına sahip olursunuz.

BAŞARILAR,

Adfacten için Tıklayınız !

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

two × five =