Aliexpress üzerinde yaptığım alışveriş deneyimini siz okurlarımızla fazla zaman almaksızın kısaca anlatmak istiyorum. Aliexpress sitesinin Çin merkezli olup satışı yapılan ürünlerinde Çin’ den perakende veya toptan satışının yapıldığını biliyorsunuz herhalde? Aklınızdan geçen aliexpress alışveriş yapanlar cümlesini yanıtlamak istiyoruz.

Aliexpress de gördüğüm bir taşınabilir şarj makinasını kendim için ucuz ve dayanabilirliği yüksek olduğu için sipariş verdim. Acelemde olmadığı için ürünün 30-40 gün gibi gelme süresi hiç kafama takılmadı. Aldığım ürün 20 dolar civarı bir şeydi. Bir gün tamda dışarı çıkmak üzereyken kapım çalındı ve açtım. Kargonuz var dedi aldım ürünü içeri. Hiç aliexpress alışveriş yapanlar aklıma bile gelmedi. İnternetten sık sık alışveriş yaptığım için Türkiye den gelmiştir diye düşündüm. Kutu açımını hemen yaptım ve aldığım şarj aleti çıkınca hem şaşırdım hem de sevindim. Ürünün içinde beni birgün idare edecek kadar şarj olduğunu gördüm ve aleti de alıp çıktım. Ürünün bende bulduğu süre şuan 3 ayı aşıyor ve iyi ki sipariş vermişim diyorum. Her işimi görüyor. Artık şarjım biter mi? Gibi sorunlarla aklımı meşgul etmiyorum.

Aliexpress Alışveriş Yapanlar
Aliexpress Alışveriş Yapanlar

Sizde hem ucuz bir yerden hem de sayısız seçenek arasından alışveriş yapmak istiyorum diyorsanız, güven ve kalite problemi yaşamadan aliexpress alışverişleri yapabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

20 − twelve =