Günümüzde birçok insan alışveriş işlemlerini artık dışarıdan yapmak yerine internetten sipariş yöntemi ile satın almaktadır. Günümüzde de Türkiye’de hizmet veren birçok alışveriş siteleri bulunmaktadır. Ne yazık ki her alışveriş sitesi gerekli güvenlik ve kaliteyi sağlayamamaktadır. Sizlere birçok insanın kullandığı alışveriş sitelerine güvenmekten ziyade daha dikkatli araştırma yapıp güvenilir alışveriş şirketlerini öğrenmenizi tavsiye ederim. İnternetten alışveriş yapılacak sitelerden birisi Aliexpress adlı alışveriş sitesidir. Bu konu ile sizlere aliexpress’ in güvenilir olup olmadığını konusunda bilgilendirme yapacağım.

Aliexpressten güvenli mi
Aliexpressten güvenli mi

Aliexpress 2010 yılından itibaren kurulan büyük alışveriş sitelerinden birisidir. Bu site 2014 yılında bir gün içerisinde yaklaşık 9.3 milyar dolarlık satış yaparak e-ticaret sisteminde en çok satış yapan site konumunda yer almıştır. Aynı zamanda bu site bir yıl içerisinde 300 milyar dolarlık satış yapmaktadır. aliexpress güvenilir mi diyecek olursak bu sorunun cevabı evet aliexpress kesinlikle güvenilir bir alışveriş sitesidir.

Aliexpress Çin’de Çin’in en zengin adamlarından biri olan Jack Ma adlı kişi tarafından kurulan bir alışveriş sitesidir.

Son birkaç yılda internet üzerinden alışveriş yapılan sitelerin birçoğu dolandırıcı olmasına rağmen birçoğu da güvenilir kaliteli hizmet sunmaktadır. Aliexpress sizlere 2010 yılından bu yana kaliteli uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

Aliexpress sitesinde aradığınız birçok ürünü bulabilirsiniz teknolojik aletlerden tutup mobilya takımı ve giyim kategorilerine kadar birçok alanda hizmet sunmaktadır.

Aliexpress 200 farklı ülkenin vatandaşlarına alışveriş imkanı sunmakta ve tam 300 milyon kullanıcı kitlesine sahip bir alışveriş sitesidir. Şuana kadar herhangi bir sorun yaşanmayan bu siteyi rahatlıkla sizlere tavsiye ediyoruz alışverişinizi rahatlıkla bu siteden güvenilir ödeme yöntemleri ile yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra aliexpress birçok ürünün kargo ücretini kendi karşılamakta.

Aliexpress
Aliexpress

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

3 + nineteen =