Aliexpress birçok ürünün satıldığı bir ticaret pazarıdır. Farkı ise bu ticaretini online olarak yani internet sitesi üzerinden gerçekleştirmesidir. Gerçekten kaliteli ve ucuz mal satan bu internet sitesi yurt dışında bulunmaktadır. Aliexpress’in sattığı markalardan bir tanesi de “Nike” markasıdır. Geçekten bir dünya marksı olan Nike, Aliexpress’te de yerini almıştır. Bu sitede satılan nike ürünleri hem orijinal hem de ülkemize göre daha ucuzdur. Ülkemizde 500 Türk lirası olan bir ayakkabıyı burada 100 dolara alabiliriz. İşte bu kadar fiyat farkının olduğu bu site müşteri memnuniyetini had safhada tutmaktadır.

Aliexpress Nike
Aliexpress Nike

Aliexpress Nike’ın ayakkabı, şort, spor ürünleri, T-shirt vb. ürünlerini satan Aliexpress, bu nedenle çok tercih edilmektedir. İnternet sitesi üzerinden alınacak olan ürünün tüm özelliklerini ürün detaylarında veren Aliexpress, bu nedenle müşterilerin Nike ürünleri hakkında tam bilinçlenmesine sebep olmaktadır.

Ayrıca Aliexpress, Nike’ın son çıkan ürünlerini satmaktadır. Yani modası geçmiş eski ürünlere yer vermemektedir. Nike’ın en çok satan modelleri arasında ise ayakkabılarda; nefes alan ayakkabılardır. Üst badi tarzları ise genelde sporculara hitap etmektedir ve canlı renkler daha çok tercih edilmektedir.

Aliexpress zengin Nike kategorisi ile müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

14 − eight =