Halk arasında bulunan söylentilerin aksine anal seks kadın sağlığı ve erkek sağlığı açısından zararı yoktur. Partneriniz ile anlaşmalı olarak günün her saatinde ve haftanın gününde anal sex yapabilirsiniz. Ayrıca vücut üzerinden verilen her delikten becerebildiğiniz kadar seks yapabilirsiniz. Herkesin ayrı bir fantazisi vardır ve kimse bu fantazilere karışamaz. İstediğiniz şekilde sex yapabilirsiniz. Sağlık üzerinde de yan etkisi mevcut değildir.

Anal Seks
Anal Seks

Arkadan ilişkiye girmek;

Sadece bazı durumlarda Anal seks zararları oluşabilmektedir. Bunlarda tamamen hijyensizlikten olmaktadır. Anal seks önemlidir ve hijyen isteyen bir seks çeşididir. Operasyona başlamadan önce kadında bulunan popoyu ve erkeğin penisini temizleyiniz. Tekrar belirtiyorum anal seksin zararlı konusunda şüphelere düşmeyin çünkü zararı yoktur. Ardından erkek partnere bazı sorumluluklar düşüyor. Kız arkadaşınız ilk önce kıvama getirmeniz gerekiyor. İlk aşama olarak öpüşerek ve memelerden sekse başlayın.

Anal Sex
Anal Sex

Karşı taraf biraz yumuşasın ve gerekli bölgelerde sıvı akışı sağlansın ki daha rahat seks yapasınız. Elbiselerinizi çıkartıp matkabı karpuza dayandırmadan önce ön sevişme yapın. Bu hem size seks açısından daha haz verecektir hem de inanılmaz bir enerji verecektir. Ön sevişmenin her zaman yeri ayrıdır. Unutmayın erkekler ilk postayı atmadan önce ne kadar sevişebilirseniz o kadar zevk alırsınız. Çünkü 2. Ve diğer postalarda artık alacağınız zevk oranı giderek düşecektir. Kendinize özgü fantazileriniz olsun ve bu olayların üstüne katar sex hayatınızda ilerleme gösterirseniz sürekli bu konuda iyi olursunuz.

anal seksin zararı var mıdır
anal seksin zararı var mıdır

Şimdi birazcık daha anal seksin zararı var mıdır? Konusunda faydalı ve açıklayıcı kurallar verelim. Anal sekse başlamadan önce sex organlarınızı sağlamanız seksi hem hızlandıracak hem de acı oranını minimize edecektir. Köpek pozisyonu halk arasında daha çok domalma pozisyonu olarak bilinen pozisyon ile işe başlamanız yada ilk önce parmakla kadın tarafının organının biraz kendine gelmesini ve genişlemesini sağlayabilirsiniz. İlk koyuş her daim önemi korur. Ne olursa ilk koyuşta olur. Onun için ilk koyuşunuzu kadın partnerinize acı vermeyecek şekilde sağlayınız. Daha sonrası zaten kendiliğinden gelir. Bol sevişmenin tadını çıkartınız.

ters ilişki
ters ilişki

Sonra olarak konumuza noktayı koymadan önce tekrardan dile getirmek istiyoruz anal seks yapmanın zararları yoktur bunlar sadece halk arasında bilinen batıl inançlar diyebiliriz. Oradan buradan duyma bilgiler ile kafanızı karıştırmayın. Çünkü bu olaya bilimsel açıdan da onaylanmıştır. Anal seksin zararı olmadığı gibi insan üzerinde değişik sağlıklı sonuçlar üretmektedir.

Anal Seksin Zararı Var mı
Anal Seksin Zararı Var mı

Anal Seksin Zararı Var mı?

Anal seks yani arkadan götten birleşme tam açıklaması ile sevgiliniz, eşiniz, yada tek gecelik ilişkilerinizde erkek olan kısmın kendi gücünü belirleyen cinsel oranı ile kadın tarafının göt deliğine yarrağın girmesi ve çıkması işleine anal sex denildiği gibi anla seksin hiçbir zararı yoktur. Yazımızın en üstünde belirttiğim usurlara dikkat etmeniz yeterli olacağı gibi size çok heyecanlı bir seks hayatı sunacaktır. Arkadan belirleşme denilince ilk akla gelen soru anal seksin zararı var mı ? sorusu olduğu için bu yazımızda sizden gelen sorulara da yer vermeden makalemizi bitirmek istemedik. Yorum yapmadan geçmeyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

16 + fifteen =