Avon her ay yeni bir katalog çıkartmakta ve bu kataloğu temsilcilerinin yanında müşterilerine de sunuyor. Katalogların amacı yeni çıkan ürünler hakkında insanları bilgilendirmek ve indirimleri daha iyi bir şekilde duyurabilmektedir. Her ay kataloglarda birçok değişik üründe neredeyse %50 yi aşan indirimler görülüyor. Buda gerçekten kozmetik tutkunlarının işine geliyor. Düşünsenize çok beğendiğiniz bir ürün ve o ürün bu ay indirime giriyor. Ne yaparsınız? Tabiki de, o üründen 2 tane alırsınız. Yani ürünlerin indirime girmesi hem avonun satış oranını büyük ölçüde etkiliyor hemde temsilcilerin kazanması sağlanıyor.

Avon Ağustos Kataloğu 2016
Avon Ağustos Kataloğu 2016

Avon ağustos kataloğu 2016 da yok yok. Ne dilerseniz o indirimde neredeyse. Bu yazıyı şuanda okuyorsanız ve henüz ağustos ayına girmemişsek kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Çünkü herkesten önce indirimlerden haberdar oldunuz ve ona göre kendinizi ayarlayacaksınız. Sitemiz sayesinde avon hakkında tüm gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz. Eğer ben siteyi takip etmek istemiyorum site beni takip etsin güncel haberleri bana iletsin derseniz sayfanın en altında bulunan kısma yorum yapabilirsiniz. Bu sayede avon ağustos kataloğu ve diğer tüm haberlerden haberdar olmuş olacaksınız.

Avon K9 kataloğu adı altında yayınlanan indirim çılgınlığında tam olarak 200 adet ürün bulunmaktadır.  Yanlış duymadınız evet tam olarak 200 adet ürün bulunuyor ve bu ürünlerde büyük ölçüde göze çarpar değerlerde indirim var. Eğer sizde bu fırsatları kaçırmak istemiyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Avon Ağustos Kataloğu 2016
Avon Ağustos Kataloğu 2016

Yaz ayındayız ve havalar çok sıcak dışımızı geçtim neredeyse iç organlarımız terlemeye başlayacak. Eğer içinizde sıcağı seven yoksa herkes bu havadan şikayetçi diyebiliriz. Artık bu şikayetleri keyifli hale getirmenin zamanı geldi. Avon ağustos kataloğu ile yazınız serinleyecek desek yanlış olmaz herhalde. Yolda çevirdiğiniz 10 kişiye sorsanız yazın en sıcak ayı hangisi diye emin olun en az 9,5 kişisi Temmuz-Ağustos der. İşte Avon’da bu durumu göz ardı etmiyor v kataloglarını bu istekler çerçevesinde oluşturuyor. Avon Ağustos kataloğu 2016 ile hayatınıza renk katmaya yaz ayına kar yağdırmaya var mıyız Türkiye?

Avon Ağustos Kataloğu
Avon Ağustos Kataloğu

Avon Ağustos kataloğu 2016 içerisinde yer alan ürünler;

– Giysiler ve vücut üzerinde en az 1 gün kalıcı renkli, heyecanlı, meyveli, hafif kokular var. Durun Durun ! Hemen heyecanlanmayın daha yeni başlıyoruz. Kalpten giderseniz devamını göremeyeceksiniz.
– El, yüz, vücut nemlendiricileri ve bakım ürünleri
– Göz çevresinde morluk ve kırışıklık hisseden hanımlar avon bu katalogda sizi unutmadı ve yine yaptı babalığını.
– Geceleri kullanmanız için özel kremler.
– Güneşte çok bulunanlar ve yazın tadını çıkarmayı sevip de denize gidenler için yazın olmazsa olmazlarından güneş kremleri ve güneşin bıraktığı lekeler için bazı maskeler var.
– Aman aman o nazik gözlerinize gün değmesin, avon bunu da düşündü güneş gözlükleri de indirimde.

Ağustos Kataloğu
Ağustos Kataloğu

– Plaj havlusu olmayan veya yenisini almak isteyenlerde indirimden faydalana bilir.
– Güzel gözükmek ellerden başlar ellinde en ucunda tırnaklar var değil mi? Evet tırnak bakım ürünleri avon ağustos kataloğunda indirime dahildir.
– Saçına şekil vermek isteyen bay&bayanlar buraya dikkat. Saç şekillendirme ve bakım ürünleri indirimde hemen faydalanmak ve fırsatı kaçırmamak için hazlı olun!
– Elbette ki takılar bu katalogda unutulmadı ve normalde daha pahalı olan takı ürünleri çok uygun fiyata satışa sunuldu. Ancak kısa süreliğine kataloğu kaçırmadan beğendiğiniz takıları sipariş verin çünkü bazen gerçekten ihtiyaç oluyor ve ihtiyaç anında bulmak her nedense zorlaşıyor. Şimdiden sipariş edin derim.
– Son olarak indirim listemize küçük ama kullanışlı aletler mevcut.

Avon hakkında daha güncel haberlerden anlık olarak haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takipte kalın ya da websiteniz beni takibe alsın diyorsanız hemen alta konu hakkında yorum yapabilirsiniz. Bu sayede her an bir adım önde olacaksınız :)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

four × one =