Parfümlerin kadınlar için bir vazgeçilmez olduğunu biliyorsunuzdur. Hatta bu parfüm sevdası erkeklere de geçmiştir.Parfümlerde aranan genel özellik parfümün kalıcılığı, parfümün fiyatı ve parfümün kokusu’ dur.Avon’ da ise kadınlara özel birbirinden güzel 50’nin üstünde çeşit parfüm piyasaya sürülmüştür. Avon kadınlarından sonra da babalar gününde erkeklere özel parfüm piyasaya sunmuştur.

Bu yazıda Avon’ un kadınlara özel parfümlerinin genel özelliklerini ve fiyatlarını inceleyeceğiz.

Avon Bayan Parfüm Fiyatları
Avon Bayan Parfüm Fiyatları

Perceive Kadın EDP

Bu parfüm eşsiz duygular yaşayan romantizm ve hayattan alınan hazzı doruklarda yaşayan kadınlara özel bir parfümdür. Bu özel parfüm kokusuyla ve fiyatıyla kadınların ilgisini çekmiş durumdadır. Avon Bayan Parfüm Fiyatları ilk parfüm adayımız ve fiyat detayı aşığıdaki gibidir.

Tanesi 76 TL olan bu parfümün tercih edeni çok olacak gibi.

Paket kodu: 52839

Avon Dreams

Bu parfüm ise anneler gününe özel bir parfümdür. Naçizane bu parfüm annelerin çok hoşuna gidecek…Bu parfümü hediye eden kişi ise fiyat yönünden oldukça memnundur.

Avon’un resmi sitesinde 38 Tl olarak belirlenmiştir. Paket kodu ise : 51840

Avon Bayan Parfüm Fiyatları
Avon Bayan Parfüm Fiyatları

Rare Gold ve Rare Pearls

Avon’un en eski parfümlerinden olan bu ikili eşsiz kokusu ve kalıcılığıyla dikkat çekiyor. Genç hanımlara daha çok yakışan bu parfümü tercih eden çok bayan olacaktır. Avon Bayan Parfüm Fiyatları arasında en ilgi çekici tekliflerden biri diyebiliriz.

İçerdiği aromalar : Portakal çiçeği, bergamot ve mandalina aromaları

İki parfüm ayrı ayrı olarak 38 TL fiyatı belirlenmiştir.

Pur Blanca

Bu parfüm ise sade çiçek kokusu ve en önemlisi Avon’ un en kalıcı parfümlerinden olan Pur Blanca her yaştan kadına uyum sağlayabilen eşsiz bir parfüm…

Fiyatı ise herkesi memnun edecek cinsten. Sadece 27 TL olarak belirlenmiş… – 18007

avon parfüm
avon parfüm

Little Pink Dress

Yasemin yaprakları ve pembe şakayık’ tan almış olan bu parfüm kokusunun sade olması ve kalıcılığının üst düzey olması nedeniyle tercih edilecek gibi duruyor.

Fiyatı ise normal düzeyde ve parfüm kullananların tümünün alabileceği bir fiyattır. Normalde kaliteli ve orijinal parfümler elli lira civarında iken bu gerçekten indirimli ve güzel bir fiyat. Sadece 38 TL’dir. – 33940

Makalemizde konu aldığımız Avon Bayan Parfüm Fiyatları idi. Yazımızı beğendiyseniz veya sorularınızı hemen aşağıda bulunan yorum yap kutucuğuna iletmek istediklerini yazarak bize gönderebilirsiniz.

avon parfüm
avon parfüm

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

five + fifteen =