Avon markası dünyada ün yapmış bir kozmetik firmasıdır. Köklü ve yenilikçi bir firma olan avon, ülkemizde bayanların en çok kullandığı markalar arasında yer almaktadır. Bunun nedeni ise hem ürünlerin kaliteli olması hem de fiyatlarının çok ucuz olmasıdır. Ürün satışını ise gönüllü avon temsilcileri vasıtası ile gerçekleştirmektedir. Fakat temsilciler herkese ulaşamayabilir. Bu nedenle firma avon markası adına katalog çıkartarak ürünlerin katalog sayesinde daha uzak ellere taşınmasını sağlamıştır.v Bu sayede avon temsilcileri tüm ürünleri tanıtma imkanına da kavuşmuştur.

Avon Eylül Kataloğu 2016
Avon Eylül Kataloğu 2016

Her ay çıkartılan avon katoloğu 2016 Eylül ayında da yine sizlerin karşısındadır. Katolog içerisinde bu aya özel indirimler, yeni ürünler yer almaktadır. Bu ay ki katoloğun bir özel yanı ise avonun 130. Yıl dönümü olmasıdır. Bu haseple marka birçok üründe çılgınca indirimler yapmıştır.

Avon Eylül Kataloğu 2016 baktığımızda; 130. Yıl dönümü şerefine özel tasarım ürünler dikkat çekmektedir. Avona özel ürünlerin nostaljik kutularında sergilenerek satışa sunulması ile müşterilerin dikkati ürünün üzerine çekilmektedir. Ayrıca bu sayıya özel 25 Türk Lirası tutarında yapılacak olan alışverişlerde soft musk edt yalnızca 9.95 TL dir. Her ay olduğu gibi Avon Eylül Kataloğu 2016 da ruj ve göz kalemlerinde müthiş bir indirim bulunmaktadır. 28 Türk Lirası değerinde olan ruj yalnızca 15 Türk Lirasına sizlerin olabilir.

Avon Eylül Kataloğu 2016
Avon Eylül Kataloğu 2016

Yalnızca makyaj alanında değil parfüm olarak da çok hoş kokuların sahibi olan avon, hem erkekleri hem de bayanları mest edici kokuları avon katoloğunda sergilemektedir. Bu katoloğun parfüm alanında şöyle bir özelliği bulunmaktadır ki; parfümün kokusunu merak eden müşteri bileğini katologda bulunan yuvarlak alana sürterek kokuyu alabilmektedir. Bu sayede parfüm hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Avon’un mest edici kokularından bazılarının fiyatına değinecek olursak Femme serisinde bir adet parfüm fiyatı 39.95 iken bu seriden iki adet parfüm alan müşterilere 69.95’lik özel fiyatlandırma uygulanmaktadır.

Avon Eylül Kataloğu 2016
Avon Eylül Kataloğu 2016

Her üründe mutlak indirimlerden yararlanan müşteriler kataloglar vasıtası ile ürünleri ve fiyatları liste şeklinde görebilmektedir. 2016 Eylül ayı katoloğunda da yeni ürünlerin ve indirimlerin bulunduğu katolog, müşterilere sunulmuştur.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

13 − seven =