Zirveye ulaşabilmek için her zaman enerji dolu olmak zorundasınız. Ne kadar enerjik olursanız rakiplerinizden o kadar önde olursunuz. Enerji eşittir fark. Ticari Hayatta en önemli unsurlarından biri de kişinin kendine olan özgüvenidir. Bunu hiçbir zaman unutmayın. Bu sözü İş hayatınızda hatırlayıp sürekli daha azimli olarak çalışmaya kendinizi gayret edersiniz en kısa sürede istediğiniz mevkiye ulaşacağınızdan şüpheniz olmasın.

Sipariş verirken bizim tavsiyemiz ürünlerinizi eğer önünüzde bir engel yoksa toplu şekilde almanızdır. Toplu şekilde alınan ürün alımlarında bazen kampanyalara göre hediyeler gönderilmektedir. Ardından ürünü satın almak için hızlı bir şekilde sepetinize gidip onaylıyorsunuz. Ancak bu satın alma işlemi ve Ürünleri seçme ödemeyi yapma arasındaki süre farkı uzun olmamalıdır. Çünkü bir site üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve sisteminde bir sınır süresi vardır. Eğer bu sınır süresini açarsanız sistem otomatikmen sizi dışarı atacaktır. Eğer avon temsilcilik işine kendinizi gerçekten verdiyseniz ve bu işten ciddi kazançlar elde etmek istiyorsanız sürekli takipte olmalısınız.

Avon Giriş - Avon Temsilci Girişi Nasıl Yapılır?
Avon Giriş – Avon Temsilci Girişi Nasıl Yapılır?

Bir iş yapıyorsanız ve takipte oluyorsanız o işten Kazancınız yuksek olacaktır. AVON temsilciliği de bir iştir ve zaman gerektiren bir iştir. Çünkü her işte olduğu gibi Avon temsilciliğinden de aniden kazanmayı büyük meblağlar kazanmayı hedefleme her zaman en ufaktan bir başlangıç yapın ve zamanda uyguladınız stratejilerle en yükseğe doğru ilerleyin. Çıkarsa ondan sonra aylık kazancınızı 2-3 katına AVON temsilciliği ile katlayabilirsiniz ama temsilcisi olduktan sonra size verilen temsilci numarası artı site üzerinden oluşturacağınız şifreniz ile size özel olarak tahsis edilen panel üzerinden alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Avon Giriş - Avon Temsilci Girişi Nasıl Yapılır?
Avon Giriş – Avon Temsilci Girişi Nasıl Yapılır?

Avon Temsilci Girişi

Şimdi ısrarla merak ettiğiniz sorunun cevabına gelelim. Avon temsilci girişi nasıl yapılır? Sorusunun cevabını veriyoruz şuan. Avon temsilci girişi için öncelikle satış görevlisi numaramız ve şifreniz gerekiyor. Bu iki bilgi olmazsa olmazlardandır. Avon com tr sitesine girdikten sonra karşınıza çıkan ekrana satış görevlisi numaranızı ve şifrenizi yazarak temsilci girişi yapabilirsiniz. Avon dünya çapında bir marka olduğu için sürekli websitesini yeniliyor ve Web sitesinin tasarımını ziyaretçilere daha iyi hizmet verebilmek için bazen değiştiriyor. 2015 yılına kadar olan tasarımını Avon 2016 yılına girmeden önce değiştirmiştir ve biz de şu an Avon temsilci girişi nasıl yapılır konusunu yeni tasarıma göre anlatmaya başlıyoruz.

Avon Temsilci Girişi Nasıl Yapılır
Avon Temsilci Girişi Nasıl Yapılır

Tekrar belirtmek isteriz ki avondan temsilcilik yaparak ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Kazanç elde edebilmek için öncelikle belirli bir ticari zekaya arkadaş çevresine ve belirli bir süre ihtiyacınız var. Site üzerinden aldığınız ürünleri satabilmek için Arkadaşlarınızı ticari zekanızı kullanarak kazanca dönüştürebilirsiniz. Aldığınız ürünleri arkadaşlarınıza satarak yakınlarınıza satarak hem kazanacaksınız hem de arkadaşlarımızın komşularımızın kozmetik ihtiyacının üzerinden sağlamış olacaksınız. Kaliteli bir alışveriş olacaktır. Sizin için kazançlı olacaktır.

Önemli olan satışı gerçekleştirdiğiniz ilk İnsanlara güven verebilmek ve onunla sattığımız ürünlerin arkasında sürekli durabilmenizdir. Avon üzerinden aldığınız ürünlerin fiyatlarını ilk başlarda düşük tutarak satarsanız çevrenizde bulunan insanlar sizden daha çok alışveriş yapacaktır. Bu da sizin işinize gelecektir. Şöyle ki 10 kişiye Ürün satışı yaptığınızı farz edin ve bu 10 kişi de çevresinden onar kişiye sizi tavsiye ederse 10 kişiyle ulaşacağınız çevre 100 kişi olmuş olur. Ulaşacağınız çevre 100 kişiyle sınırlı değildir. Çünkü her ulaştığınız ve memnun ettiğiniz kişi sizi çevresine önerecektir. Bu sayede ticari çevreniz daha da genişleyecektir. Kural 1 çevremizi memnun edin. Sattığımız ürünlerin arkasında durun ve ürünlerin fiyatını uygun verin.

Avon Temsilci Girişi Nasıl Yapılır
Avon Temsilci Girişi Nasıl Yapılır

Avon Temsilci Girişi Nasıl Yapılır?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi Avon temsilci girişi yapabilmeniz için temsilci numaranızı ve şifrenizi ihtiyaç vardır. Temsilci numaranız avon’a kaydı gerçekleştirdikten sonra hesabınızın onayı yapıldıktan sonra tarafınıza telefon yardımıyla iletilecektir. Mesaj olarak gelen numara sizin temsilci numaranızdır. Eğer temsilci numaranız telefon adresinize gelmediyse Avon telefon üzerinden arayarak yeni bir temsilci numarası isteyebilirsiniz. Avon’u aradığınızda ilk karşınıza çıkan kişi telesekreterdir. Uygun tuşlamaları yaptıktan sonra müşteri hizmetlerine bağlanarak karşı taraftan temsilci numaranızı talep edebilirsiniz. Diğer bir seçenek ise avon resmi sitesine girerek temsilci numaramı unuttum kısmını kullanıp kendinize yeni bir temsilci numarası olusturabilirsiniz.

Temsilci numaranızı da artık aldıysanız müşteri girişi yani avon temsilci girişi yapabilirsiniz. İlk yapmamız gereken Google arama motoruna Avon yazıp ama resmi sitesine girmektir. Ardından yapacağınız işlem site üzerinden bağlantıları takip ederek şifrenizi ve temsilci numaranızı kutucuklara yazarak temsilci girişi yapmaktır. İşte bu kadar basit. Avon hesabınız hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah mutlu satışlar ve hayırlı kazançlar bolca kazançlar elde edersiniz.

avon giriş
avon giriş

Avon Giriş

Arkadaşlar şimdi de konuya ek olarak Avon temsilci girişi yaptıktan sonra neler yapabileceğiniz hakkında size bilgi vermek istiyoruz. Avon temsilci giriş yaptığınıza göre siparişlerinizi sepetinizde toplayarak ürün satın alımı yapabilirsiniz. Site üzerinden alım-ödeme bilgilerinizi yaptığınız ödemeleri ne kadarlık ürün satın aldığınız vb. muhasebe işlemlerinizi de takip edebilirsiniz. Avon temsilcilerinden daha çok satış ve müşteri kitlesi istediğinden dolayı online kataloglar getirmektedir. Elinizde henüz bir avon kataloğu veya dergisi mevcut değilse online olarak görüntüleme yapabileceğiniz gibi en kısa süre içerisinde avon resmi sitesi üzerinden yapacağınız alışverişler toplamında ek olarak katalog siparişini de 1-2 lira gibi çok ucuz miktara verebilirsiniz.

Avon’da gerçekleşen fırsatları telefon numaranızı ve SMS olarak alabilirsiniz. Fırsatları anlık olarak takip etmek istiyorsanız indirimlerden en kısa süre içerisinde yararlanıp ürün satışlarınızı hızlandırmak gibi bir niyetiniz varsa Avon online sitesini takip de kalabilirsin. Hergün 3-5 dakikanızı ayırarak gelişmeleri takip edebileceğiniz gibi sitemizde bulunan avon kategorisi üzerinde gezinmeler yaparak en yeni indirimlerden faydalanma imkanını herkesten önce yakalayabilirsiniz . Site üzerinden kişisel bilgilerinizi adresinize telefonunuzda PC nize ulaşabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizde değişme yapmak isterseniz Avon ile iletişim iletişime geçmek yerine kendi panelinize giriş yaparak düzenlemeler yapabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Ben buse. Yaklaşık 2 sene kadardır avon temsilciliği yapıyorum ve evimi bu şekilde geçindiriyorum. Güzel ve kolay bir iş diyebilirim. Yeni katılmak isteyenlere başarılar.

  2. Adım Emre Coşkun. Avonda takım lideriyim. İşlerim gayet. Güzel gidiyor. Altımda bulunan temsilcilere özel taktiktiklerimi vermekteyim ve onlarda gayet memnun avon temsilik işinden. Eğer temsilci olmak isteyen oşursa veya bir sorusu olan olursa sonuna kadar yardımcı olabilirim. Dönüşlerinizi bekliyorum.

CEVAP VER

five × five =