Kozmetik denince aklınızda parlayan sarı ışık olan Avon çalışmalarına devam ediyor. Avon temsilcileri ile satışlarını yaptırtırken televizyon ve internette de reklamını yapmayı ihmal etmiyor. Günde binlerce satış yapan avon sorunları da beraberinde getiriyor. Elbette yüksek çalışan sayısına sahip avon bu sorunlarla başa çıkmaya çalışıyor. Günde verdiğin yüzlerce telefon ve mail desteği ile avon müşterilerinin hakkını vermeye ve onları mağdur bırakmamaya çalışıyor.

Avon dan herhangi bir sorun yaşadıysanız eğer hiç durmadan acil destek istiyorsanız avon müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Hemen aşağıda kırmızı renkli olarak verdiğimiz telefon numarası avon iletişim hattı olacaktır. Günümüzde internetin gelişmesi ile iletişim kanallarına bir yenisi daha eklendi. Teknolojiye önem veriyorsanız veya internet kullanıcısı iseniz e-mail adresiniz yoksa kullanıcı kaydı vs gibi işlemleri yapamazsınız demektir. Avon’ a kayıt olmak için bile email adresi isteniyor. Hemen kendinize bir tane açın deriz.

avon iletişim
avon iletişim

Avon iletişim hattını aradığınız zaman sizi hemen ilk düt sesinden sonra karşılık olarak mesaj veren bir telesekreter karşılaması gayet normaldir. Ardından size sıralanan seçeneklerden birini takip ederek ya direk sorununuzun cevabıyla muhattap olun yada temsilciye bağlanın o size yardımcı olacaktır. Eğer hesabınız ile ilgili bir problem yaşıyorsanız siz olduğunuzu kanıtlamak adına kimlik doğrulaması gibi bir durum avon müşteri hizmetleri hattında olabilir.

Avon Kozmetik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Tam adres: Tekfen Kağıthane Ofispark A Blok Kat: 4/11 Merkez Mah.
Bağlar Cad. No: 14 Kağıthane, İstanbul

Telefon: (0212) 473 11 00

Faks: (0212) 473 11 99

 

Müşteri İletişim Merkezi:

Telefon: (0850) 250 28 66

Faks: (0212) 473 12 12

Avon Satış Temsilcisi iseniz, her türlü konuda bilgi ve yardım almak için Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.

 

Çalışma saatleri, hafta içi hergün 08:00 – 20:00

 

Danışma Hattı:

0850 221 10 10

* Müşteri veya Satış Temsilcisi olmak için lütfen Danışma Hatlarımızı arayınız

Eğer bu konu hakkında daha fazla sorun yaşamya devam ediyorsanız, Sizi oyaladıklarını düşünüyorsanız yada herhangi bir durumu aşağıya yorum olarak atarsanız bu konudaki uzman arkadaşlarımız sizinle iletişime geçecekleri gibi sorunun çözümü içinde zaman kaybı oluşturmadan sizler için avon müşteri hizmetleri konusu dahilinde son derece iyimser bir yapıda yardımcı olacaklarından isminiz kadar emin olabilirsiniz.

 

3 YORUMLAR

  1. Temcilci hesabım hakkında sorun yaşamıştım. Verdiğiniz telefon numarasından iletişime geçtim ve kısa süre içerisinde hallettiler. Hatta sorunun çözüldüğüne dair mail bile atmışlar. Avon müşteri hizmetleri konusu için sonsuz teşekkürler…

  2. Genelde avına dair problmler yasamıyorum fakat bazende olabilir insanlık sorunların olması gayet normal. Bu numarayı telefonuma not aldım gerekli olunca kullanmak için.

  3. Avon Müşteri İletişim Merkezi:

    Telefon: (0850) 250 28 66

    Bu numara üzerinden ulaşmayı denedim acaba neden temsilciye bağlanmadan kapanıyor. Bilen varmı? olmazsa yarın tekrar deneyeceğim.

CEVAP VER

19 − 17 =