Avon satış temsilciliğinin en önemli alanlarından olan avon temsilci paneli ile birçok işlem yapabilir, görüntüleyebilir ve bu işlemleri düzenleyebilirsiniz. Gelişmiş Özelliklere sahip olarak yazılım ve tasarımsal anlamda faaliyete konulmuş panel gerçekten görenlerin ve sistem üzerinde işlem yapmak isteyen kullanıcılarında işlemlerini hızlandırmakla kalmayıp iyi denecek derecede göze hitap ediyor.

Avon temsilciliğinin sitesi üzerinde önemini koruyan kısım ve kısımları temsilci paneline girdikten sonraki yapılacak işlemlerdir. Avon satış temsilciliği panelinde ki bu işlemlerden bazıları şunlardır; satılacak ürününüzün sipariş kısmı, katalog seçimi ve katalog görüntüleme işlemi, bazı kişisel bilgi düzenlemeleri, satış talimatları görüntüleme ve buna benzer onlarca işlem Avon satış temsilcisi panelinde görüntülenebilir.

Öncelikle Avon’ un resmi sitesine girip satış temsilcisi giriş bölümüne giriniz. Burada satış temsilciliğine kabul edildiğiniz takdirde size verilmiş olan sekiz haneli avon temsilci numarası ve size özel belirlenmiş olan şifrenizi girmeniz istenecektir.

Üst kutucuğa temsilci numaranızı, alttaki diğer kutucuğa ise şifrenizi giriniz. Şifrenizi dikkatlice yazınız çünkü yazdığınız yazılar küçük içi boyalı siyah daire şeklinde görünecektir. Eğer şifrenizi unuttuysanız Avon müşteri hizmetlerini veya satış temsilcisi giriş alanının altında bulunan şifremi unuttum yazısına tıklayarak yönlendirilen sayfada “devam” butonuna basılarak sonraki adıma geçilmelidir. Sonraki sayfada doğum tarihinizi ve temsilci numaranızı yazın ve şifrenizi tekrar öğrenebilir veya oluşturabilirsiniz. İki size özel bilgiyi de doğru ve eksiksiz girdiyseniz panele yönleneceksiniz.

Yönlendiğiniz panelde pembe renkli “İşini Yönet” butonuna basın. Burada belirli komutlar ile işlemler yapabilirsiniz.

Sipariş girişi, katalog görüntüleme, verilen siparişler ve siparişlerin kargo durumları gibi belli başlı önemli işlemleri bu panelden yapabilirsiniz.

Örneğin bir önemli özellik ise fırsatlar ve satış temsilcilerine özel duyurulardan haberdar olma işlemidir. Bunun sayesinde hiçbir haber veya fırsattan geri kalmayacaksınız ve tabii ki Avonpara, kazanılan hediyelerin de takibinin buradan yapıldığını söyleyebiliriz.

Avon temsilci girişi alışveriş isimi ile belirttiğimiz konumuzun sonuna geldiğimiz belirtmek isteriz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

17 − fifteen =