Bildiğiniz gibi Avon temsilci girişi yapmadan temsilci üyeleri ürün satın alamaz ve satış yapamaz. Katalogları görüntüleyemez ve yeni haberlerden haberdar olamaz.Ayrıca değişen politikaları da görüntüleyemez. Ama ben zaten avon temsilci başvurusunda bulundum ve sadece Avon Temsilci Girişi Yapamıyorum? Diyorsanız doğru adrese geldiniz demek oluyor yazıyı okumaya devam ederseniz istediğiniz bilgilere ulaşacaksınız.

Avon Temsilci Girişi Yapamıyorum
Avon Temsilci Girişi Yapamıyorum

Öncelikle Avon temsilciliğinin kabul edildiğini öğrenmeniz gerekmektedir. Avon temsilciliği başvurun onaylandı ise size özel temsilci numaranız ve sizin kendinize özel belirlediğiniz şifre verilecektir. Avon temsilciliğinin onaylanıp onaylanmadığını öğrenmek için temsilcilikte başvururken kullandığınız telefon numarası önemlidir. Gerekli işlemler bu numaradan sms bildirimi gibi işlemler ile yapılacaktır. Hesap onayı sonrasında size sms ile bilgilendirme veya kayıt esnasında başvuruda bulunduğunuz email adresinize mail gönderilmesi gerekmektedir. Eğer bu süreci hızlandırmak veya teyit etmek istiyorsanız avon ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Avon Temsilci Girişi
Avon Temsilci Girişi

Eğer şifrenizi unuttuysanız Avon şifre hatırlatma yazarak, avon şifremi unuttum sayfasına girin. Bu sayfada belirli yönergeler vardır. Burada güvenlik ve bilgilerinizin çalınmaması için 8 hanelik temsilci numaranızı, doğum tarihinizin 2 karakter gün ve 2 karakter ay ve 4 karakter yıl olacak şekilde girmenizi isteyecektir. Bu bilgileri girerken temsilci numaranızı 8 hane ve doğum tarihinizi ise 2 hane arasında boşluk olacak şekilde girmelisiniz. Örneğin 12.10.1990 olarak girmelisiniz.

Hala sorun yaşıyor ya da daha hızlı çözümlere direk ulaşmak istiyorsanız Avon Giriş – Avon Temsilci Girişi Nasıl Yapılır? Konulu yazımızı ziyaret etmenizi iyiliğiniz ve isteğiniz açısından tavsiye etmekten bir kusur görmüyoruz.

avon temsilci girişi yapamıyorum
avon temsilci girişi yapamıyorum

Eğer bu bilgileri doldurmamaktan yanaysanız 0850 250 2866 bu numarayı arayarak Avon müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Burada ki yetkililere bilgilerinizi vererek şifrenizi değiştirebilir veya temsilci numaranızı öğrenebilirsiniz. İşinizi telefon üzerinden konuşarak halletmek isteyenler için güzel bir çözüm olsa gerek. Arayıp avon temsilcisi bağlantısını kurduktan sonra oluşan probleminizi dile getirip kendinizi teyit edebilirseniz çok daha kısa bir sürede şifrenizi veya istediğiniz her bilginize ulaşabilirsiniz.

Temsilci giriş adresi https://kozmetik.avon.com.tr/yonetici/temsilci/ burası sadece temsilcilere özel olup diğer kimse giriş yapamaz ve giriş adresini görüntüleyemez. Bütün temsilcilik işlemlerinizi burada yönetebilirsiniz. Avon Şifremi unuttum yazısı hemen kutucuklarının alt tarafında yazmaktadır.

avon giriş
avon giriş

Bilgilerinizi doğru yazıp girdiyseniz sekiz haneli temsilci numarası ile her temsilcinin farklı olan ve size özel olan şifreyi kutucuğa yazarak giriş yapabilirsiniz. Eğer tüm çözüm yollarını denedim ve henüz beklediğim dönüşü alamadım diyorsanız yapmanız gerekken avona mail atmak veya müşteri hizmetlerini aramaktır. Çünkü internet siteleri bazen datalarında olan yoğunluktan veya hatalardan dolayı istediğiniz sonucu vermeyebilir.

Bu konu üzerinde hala bir sonuca ulaşamadıysanız eğer sorununuzu veya isteklerinizi, görüşlerinizi bize yorum olarak iletmekten çekince duymayınız. Avon temsilci liderleri sizlerin sorularını ve yorumlarını cevaplayacaktır.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

5 + 4 =