Avrupa ülkelerinde lider konumunu sürdüren avon Türkiye piyasasına girişinden kısa bir süre sonra Türkiye piyasası içinde lider konuma geçmeyi başarmıştır. Sürekli lider konuma geçmesini ürünlerinin kaliteli olmasının yanında ucuz olmasına bağlıyoruz. Tabiki de ayırdığı yüksek reklam bütçesinin de etkisini belirmeden geçersek konuyu eksik anlatmış oluruz. Her sene milyonlarca dolar reklam bütçesi ayıran avon işini iyi biliyor. Nede olsa zaman teknoloji çağı ve yapılan reklamlarla büyük yankılar uyandırılabiliyor. Siz siz olun girdiğiniz işlerde reklamı göz ardı etmeyin.

avon
avon

Avon ürünleri ile temsilcilerini sevindirmekle kalmıyor artı olarak hediyeler dağıtıyor. Bunun yanında AvonPara da cabası. Avonu kullanan temsilciler gönüllü olarak avon temsilci olduklarını hepimiz biliyoruz ve avon harcanan emekleri karşılıksız bırakmamak adına ürettiği ürünlerden hediyeler dağıtıyor. Avon Temsilci Hediyeleri adı altında dağıtılan hediyeler gerçekten güzel ve kaliteli ürünler. Ayrıca alacağınız hediyeler satış başarınıza göre de şekillenmektedir.

Yeni Temsilciler İçin (Perceive Oasis Bayan Parfüm + Avon Shine Parlak Ruj )

Hediyelerin en başından sırayla başlıyoruz. Avon yeni temsilci hediyeleri ile ilk adımı atıyoruz. Avon sistemine dahil olan herkes yeni temsilciler adı altında toplanıyor ve yaptığınız satışlara göre ilerleme katediyorsunuz. İlk hediyenizi yapacağınız ilk alışveriş ile birlikte alıyorsunuz. 125 tl ve üzeri sipariş ettiğiniz ilk paket için avon shine parlak ruj hediyesi kazanıyorsunuz. Avon shine parlak rujun asıl fiyatı 24 tl ve şuan indirimdeki fiyatı 12.90 dır. Neredeyse ödediğiniz paranın yüzde 10-20 si size tekrar iade oluyor gibi. Aldığınız hediyeyi ister atın ister kullanın sizin ihtiyacınıza ve zevkinize kalmış bir durum.

avon hediyeleri
avon hediyeleri

Avon sitesi üzerinden gerçekleştirdiğiniz ilk 200 tl ve üzeri alışveriş için sizi muhteşem bir perceive oasis bayan parfümü bekliyor. Parfümün 50ml için fiyatı şuan 45 tl ve bu fiyattaki ürün size hediye olarak gönderiyorlar. Gerçekten güzel ve maddi değeri yüksek hediyeler veriyorlar.
Not: Her iki kampanyada faydalanmak için 5er katalog istetmeyi unutmayınız.

5’li Katalog Seti Sadece 5 TL

Bu kampanya sanırım geçen ay aktifleşti ve avona yeni katılanlar için muhteşem bir fırsat. K8 ve k9 alşverişlerinizde alacağınız beşli set size sadece 5tl ye gelecektir ve tek tek almanız halinde adet fiyatı 1,90 olacaktır. Yarı fiyatına sahip olacaksınız diyebiliriz.

Bunlar sadece hediyelerden birkaçıydı ve diğer hediyelerin hepsini de alta veriyoruz.
FIRSAT 1 (5 Farklı Hediyeden Birini Kazan)
– FIRSAT 2 (5 Farklı Hediyeden 2’sini Kazan)
– Rare Amethyst Bayan Parfüm + Vücut Losyonu
– Giovanni ve Heart Face Saat
– Bayan Çanta
– Makyaj ve Güzellik Paketi
– Burcu Esmersoy İle Tanışmak İster misin?

Kampanya için bazı detayları da aşağıda veriyoruz. Herhangi bir sıkıntı durumunda belirttiğimiz adımlardan ilerlemeniz sizin yararınıza olacağı gibi karlı çıkmanızı sağlayacaktır.

avonsuperteklif
Hediyem Ne Zaman Gelecek?

Akla gelen ilk soruyu hemen yanıtlıyoruz. Hediyeniz ne zaman gelecek? Hediyeyi hak ettikten sonra hediyenize sahip olabilmeniz için yeni bir sipariş vermeniz gerekmektedir. Verilen sipariş için herhangi bir maddi değer kısıtlaması yok. Eğer sipariş vermez iseniz hediyeniz tarafınıza gönderilmeyecektir ve akabetinde iptal işlemi uygulanacaktır.

Hediye Kazanmak İçin Almanız Gereken Katalog Sayısı Yükseltildi

K7 den önce hediye kazanmak için sadece 1 katalog siparişi vermeniz yeterliydi ancak gelen k7 ile birlikte en az 5 katalog şartı getirilmiştir. Bu uyarıyı yukarıdaki notumuzda da belirttik.

Eğer aklınıza takılan bir soru var ise Hemen aşağıya yorum yapabilirsiniz. Sizden sonraki okuyuculara faydanız olsun istiyorsanız aşağıya yorum yapmanızda fayda var. Görüş belirtmek için kesinlikle yorum yapmalısınız.

avon-temsilci-hediye

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

10 + 16 =