Avon satış temsilciliğinin en önemli ve vazgeçilmezi olan katalogların seçilmesi büyük bir önem arz etmektedir. Bir avon temsilcisiyseniz veya temsilcisi olmak istiyorsanız avon temsilci kataloğu konusuna hakim olmanız daha çok para kazanabilmeniz ve daha iyi bir çevreye sahip olup satış hacminizi genişletmek için en önemli konular arasında olmakta formunu koruyor.

Avon yeni katılan temsilciler ve daha eski temsilcilerine özel kampanyalar kurabiliyor. Bunlardan bazıları ise hoşgeldin kampanyalarıdır. Örneğin ilk üç tane kampanyasını yaşayan Avon temsilcilerine daha kolaylıklar yapılmıştır.125 TL ve yanında herhangi bir ürünün kataloğu ile birlikte hediye kazanmak mümkündür. Her ay yayın aşamasına giren yeni yeni kataloglar temsilcileri tatmin etmekte bir numaralı modül olarak görülmektedir. Hem para kazanıyorsunuz hem de katalogları inceleyip satışlarınızı daha fazla hal aldırabilirsiniz.

Avon Temsilci Kataloğu
Avon Temsilci Kataloğu

Klasik ve KLASİK ARTI temsilcileri ise artık yeni temsilcilere göre daha eski ve tecrübeli olan gruptur. Bu grupta devam edenler aylık ve yıllık ödeme grupları doğrultusunda çalışabilir. Bu tür avon temsilcileri yeni kayıt olan temsilcilere göre daha hacmi yüksek olan üyeler olduğu gibi kazançları da artık ya stabildir yada sürekli artıştadır. Büyük bir sorun olmadığı sürece veya avon temsilciği işini bırakmadığı süre zarfında kazançlarında bir azalma olacağı düşünülmemektedir.

Avon Temsilci Kataloğu konusunda daha fazla bilgi edinebilmek için hiç pozunuzu bozmadan yazımızı okumaya devam ediniz.

Avon Temsilci Kataloğu
Avon Temsilci Kataloğu

Eğer yıllık 2500 TL altında bir satış yaptıysanız sizde klasik grubunda olursunuz ve klasik gruba özel bazı kampanyalardan yararlanılabilir. Kampanyalar aylara ve senelere göre değişiklik gösterdiğinizde buradan belirtmek istiyoruz.

Bu makale konusunu daha çok genişletip avon katalogları hakkında sağlam bilgilere sahip olup alanınızda uzaman sayılmak istiyor ve size yöneltilen tüm sorulara kalaylıkla cevap yetiştirip daha çok müşteri bağlayabilmek için Avon Katalog adlı yazımızı okuyunuz.

Avon Temsilci
Avon Temsilci

Bunun yanında fırsat1 ve fırsat2 ürünleri ve kampanya paketleri çıkabilir. Bu tüm Avon temsilcilerine hitap eden bir kampanyadır. Örnek verecek olursak fırsat1 kampanyası 400 TL + 3’den fazla katalog ile seçilebilirken fırsat2 ise 700 TL + 5’den fazla katalog ile seçilebilecek bir kampanyadır. Bu kampanyalar sizlere çok Avonpara kazandıracaktır.

Ayrıca bu kampanyalar, ürünler, siparişler size Avonpara olarak geri gelmektedir. Avonpara uygulaması Avon şirketi tarafından bir yıl önce yürürlüğe girmiştir. 1 Avonpara değeri 1 TL’dir. Avonpara biriktirerek daha fazla kazançlar elde edebilirsiniz. Avonparalar banka hesapları ve benzeri ödeme yollarına çekilmez. Sadece hepsiburada.com sitesinde harcanabilir.

Avon
Avon

En çok satış yapan bir grup ise Avon‘un temsilcilerinden elitclub üyeleridir. Elitclub üyeleri yıllık 12.500 alt limiti bulunmaktadır ve bu gruptaki satış temsilcileri çok büyük kampanyalardan haberdar olur ve büyük miktarda Avonpara kazanabilir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

2 − one =