Avon satış temsilciliğinin en önemli işlemlerinden birisi Avon satış temsilcisi paneline girebilmektir. Çünkü bu panel herşeyin online olarak yapılabilmesine olanak tanır ve birçok özellik ile gerekli işlemler buradan kolayca, saniyeler içinde halledilebilir. Avon sitesine internet aracılığı ile ulaşımınızı sağladıktan sonra izlemeniz gereken yolda bir hayli kolay. Sistem üzerinden size sorulan 2 tane soru var ve vermeniz gereken 2 yanıt mevcut. Vermeniz gereken yanıt ise temsilci numaranız ve şifreniz. İşte bu kadar basittir. Bu iki bilgi yanınızda ya da aklınızda bulunduğu sürece 7/24 sistem üzerinde bulunan panelinize erişebilirsiniz.

Konumuzun başlığında da belirtildiği gibi Avon Temsilci Numaramı Unuttum diyorsanız eğer bilin ki artık unutmayacaksınız. Vereceğimiz bilgiler sayesinde unuttuysanız şifrenizi ya da temsilci numaranızı bulmayı öğreteceğiz ya da artık aklınızda daha kalıcı bilgiler olması için yöntemler paylaşacağız. Avon temsilci numaranızı unuttuysanız bu sorunu yazımızda gerekli olan detaylar ile aktarmaya çalışacağız.

Avon Temsilci Numaramı Unuttum
Avon Temsilci Numaramı Unuttum

Temsilci numarası panele giriş için büyük önem taşıyacağını söylemiştik. Bu numarayı online olarak alamamakla birlikte, müşteri hizmetleri yoluyla gerekli kişiler ile konuşarak temsilci numaranızı öğrenebilirsiniz.

Temsilci numaranız gelmediyse, akla gelen ilk sorunlardan birisi başvurunun onaylanmaması ya da kabul edilmemesi olabilir. Ürünlerden kazanç sağlamak, gerekli bildirgeleri öğrenmek için bu temsilci numarasının büyük önemi vardır. Avon Temsilci Numaramı Unuttum konusuna devam ediyoruz.

avon
avon

Eğer yeni başvurduysanız temsilci numaranızın gelmemesi doğaldır. Bu onay sürecinin bir hafta – üç hafta arasında değişeceğini unutmayınız. Onay ve ret mesajı gsm numaranıza kısa mesaj şeklinde iletilir. Eğer başvurunuz onaylanırsa da yine gsm numaranıza kısa mesaj şeklinde 8 haneli temsilci numaranız gönderilir.

Sizde temsilci numaranızı unuttuysanız, ilk önceliğiniz umutsuzluğa kapılmamaktır. Çünkü geri alamayacağım gibi bir endişeniz olmasın. Temsilci numaranızı kolayca almanın bir yolu müşteri hizmetlerini aramanızdır. (0850 250 28 66) numarasından hizmet veren Avon müşteri hizmetleri hızlı ve anlaşılır ekibiyle sorunları hemen hallediyor. Bilmeniz gerekiyor ki Avon müşteri hizmetleri hafta içi sabah 08:00 ve akşam 20:00 arasında hizmet veriyor. Aradıktan sonra 1’e kesinlikle basmamanız gerekir. 1’e bastığınızda sizi satış temsilcisine yönlendirir ve burada yapmak istediğiniz işlemleri yapamazsınız.

avon
avon

Konumuzu bitirmeye çok yaklaşmışken sizlere şifrenizi nasıl kolay hatırlayacağınız hakkında bil vereceğiz. Eğer şifrelerinizi sürekli unutuyor iseniz yapmanız gereken çok basit doğum tarihiniz ve buna benzer özel tarihlerinizi kullanarak şifre belirleyip bu şifreleri tüm online işlemlerinizde kullanmanız bu tür problemler yaşamanızın önüne geçeceği gibi sizi internet sektörüne ısındıracaktır.

Umarız Avon Temsilci Numaramı Unuttum konusu için siz değerli ziyaretçilerimize gerekli bilgileri aktarabilmişizdir.

Avon Temsilci Numaramı Unuttum
Avon Temsilci Numaramı Unuttum

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

8 + 14 =