Avon temsilcileri siparişini birçok yolla verebilir. Evinize ürün istetebilir ve katalog siparişi verebilirsiniz. Bu yolları size detaylarıyla birlikte açıklayacağız.

İlk olarak sizler için internet üzerinden verilen siparişlerin nasıl yapılacağını ve detaylı bilgileriyle birlikte anlatacağız. Kozmetik ürünlerine ilginiz var ve bu ürünlerin satışını da yapmak istiyorsanız ayrıca Avon Temsilci Siparişi Nasıl Verilir benzeri sorular ile aklınızı meşgul ediyorsanız artık kendi kendinize bunu problem etmenize gerek yok sitemiz sayesinde sizi konu başlığımızda aydınlığa kavuşturacağımızın kıvancını şimdiden duymaktan gururluyuz. İçeriGir Gururla Sunar.

Avon’ un resmi sitesinden satış temsilcisi girişi yapılarak bu işlem kısaltılabilir. Normal olarak uzun sürebilen bu işlem Avon satış temsilcisi panelinde çok daha hızlı yapılabilir. Artık günümüzde online işlemler daha yaygınlaştı ve bir tuş ile her şeyi halletmek kolay hale geldi.

Online olarak nasıl sipariş verilir sorusuna şimdi yanıt vereceğiz. Öncelikle sekiz haneli temsilci kodu ile size özel verilen parolanızı girerek panele giriş yapın. Panele giriş yaptıktan sonra sol üstteki menüden “Sipariş Girişi” yazısına tıklayın. Burada size özel sipariş girişinizi yapabileceksiniz. Bu yazıya tıkladıktan sonra yeni müşteri girişi alanı belirecektir. Bu işlemin zorunluluğu yoktur. Hiçbir şey işaretlemeden burayı geçebilirsiniz. Geçmek için mavi renkli “sipariş girişi” butonuna tıklayın.

Bundan sonraki adımda ise sipariş edilecek ürünün kodunu girmenizi isteyecektir. Bunun yanında kaç adet sipariş edileceğini de diğer kutucuğa yazın. Ürün en az 1 en fazla ise ürünün stoklarına bağlı olarak sipariş edilebilir. Avon sürekli yeni ürünler çıkarttığı için veya ürünlerini gerek kapak tasarımı gerek içerik anlamında değişikliğe uğrattığı için elinizde satamayacağınız üründen fazla stok yapmayın deriz. Sonuçta altın değil yastık altına at on sene sonra tekrar çıkart sat gibi bir durum olamaz. Alacağınız ürünler bir kozmetik ürün ve son kullanma tarihide mevcuttur. Eğer bir işletme sahibi değilseniz eğer elinizdeki promosyon ürünleri veya katalog yardımıyla ürünlerin tanıtımın yaptıktan sonra aldığınız sipariş adedine göre avon üzerinden alışverişinizi gerçekleştirmeniz en doğrusu olacaktır.

Avon Temsilci Siparişi Nasıl Verilir
Avon Temsilci Siparişi Nasıl Verilir

Bundan sonra katalog kısmına gelin ve kaç set katalog sipariş edeceğinizi yazarak devam edin. Bu kataloglar ürün için önem taşımaktadır. Avon Katalog bazlı alındığı için katalogsuz işlem yapamazsınız.

Avon Temsilci Kataloğu adlı yazımıza henüz erişim sağlayamadıysanız eğer Avon Temsilci Kataloğu hakkındaki makalemiz şuan yayındadır. Daha fazlası için yazımızı okumaktan çekinmeyiniz.

Bütün ayarları yaptıktan sonra sepetinizi güncelleyebilir, silebilir ve sepetten devam butonuna basarak ödeme geçebilirsiniz.

Siparişi onaylarken sipariş kodu ve buna benzer bilgilerinizi tekrar tekrar kontrol ederek onaylayınız aksi taktir de dönüşü olmayan işlemler yapabilirsiniz.

Makalemizin son cümlesini yazıyoruz şuanda konumuz Avon Temsilci Siparişi Nasıl Verilir idi makalemizi sonuna kadar okuduğunuz ve saygı gösterdiğiniz için sizleri tebrik ediyorum. Avon ticari hayatınızda siz ve diğer tüm temsilci adaylarına sitemiz adına başarı dileklerimizi iletmekten mutluluk duyuyoruz.

Avon Temsilci Siparişi Nasıl Verilir
Avon Temsilci Siparişi Nasıl Verilir

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

9 + ten =