Avon 100’yılı geçkin bir süredir kozmetik alanında başlamış bir ABD çıkması bir firmadır. 1886 yılında faaliyete geçmiş olup birçok kadının vazgeçilmezi olmuştur. Sadece kadınlar değil bir ülkede eğer avon marka ürünler faaliyet gösteriyorsa o ülkede erkeklerinde büyük çoğunluğu avonu bilir. Avon artık alanında uzman kodrosu ile insanları kendine bağlamış bir firmadır. Avon hem kazanır hem de kazandırır. Diğer aç gözlü firmalar gibi değil yani hep ben demiyorlar. Önemli olanda bu zaten kendinden başkasını düşünebilmektir. Bu bir gerçektir düşünceli insanlar hep iş hayatlarına başarılı olmuştur.

Bugün sizlere Avon temsilcisi nasıl olunabileceği ve bunun yanında göz ardı edilen diğer bilgileri paylaşacağız.

Avon Temsilciliği büyük bir kitleye hitap ediyor. Özellikle kadınların ek iş veya asli işi olarakta görülen avon temsilciliği katı kurallar doğrultusunda çalışmıyor. Aksine herşey basitleştirilmiş ve daha anlaşılır halde gözükmektedir. Kendinize ek gelir imkanı sağlamak yada iş hayatına atılmak istiyorsanız avon temsilciliği son zamanların en güzel adımlarında biri olabilir. Avon Temsilcisi Nasıl Olunur? Sorusunu kulaklarıma çıldırırcasına fısıldadığınız hissediyorum. Şimdi başlayalım.

Şimdi de Avon’da nasıl temsilci olabileceğini özet geçelim. 18 yaşınızı geçtiyseniz Avon’un resmi sitesine girerek burada temsilci başvuru formunu doldurarak veya internet üzerinden online olarak form şeklindeki gerekli bilgilerinizi vererek başvuru yapmış sayılırsınız. Başvuru süreci çok karışıktır. Onay süreci 1 hafta ila 1 ay arasında değişebilir.

Eğer hızlı onay almak istiyorsanız başvuru formu yapmanız önerilir. Bilgilerinizi yanlış girmeniz veya hatalı bir nokta olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle Avon müşteri hizmetlerini arayın ve bu hatayı düzelttirin. Çünkü bu hata düzeltilmediği taktirde bu hatadan

Satın alınacak ürününüzü kredi kartıyla yapabilirsiniz. Alınacak ürünler 1 ay içinde kredi kartı yöntemiyle alınabilir.Başka bir alternatif yoktur. Bu da siparişlerdeki büyük sorunlardan biridir.Ayrıca kataloglar ilk sipariş ile birlikte aktif olacaktır. Ödemeden sonra katalog elde edemezsiniz.

İlk satıştan sonra herşeyi, bütün bilgileri ve kafanızda ki soru işaretlerinin hiçbiri kalmayacaktır. Sistemin işleyişi ve birçok bilgiyi pekiştirecek ve daha anlaşılır olacaktır.

Artık sizde bir avon temsilcisi sayıldığınıza veya olduğunuza göre Avon Giriş – Avon Temsilci Girişi Nasıl Yapılır? Adlı makalemizi incelemenin tam zamanı diyebiliriz.

Avon Temsilcisi Nasıl Olunur
Avon Temsilcisi Nasıl Olunur

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

four × 2 =