Bildiğimiz gibi avon uzun yıllardır birçok ülkede adını duyurmuş ve kendini geliştirmiş bir kozmetik firmasıdır.

Türkiye’de ilk Eczacıbaşı ile ortaklık kurmuştur. Bu ortaklık tutmayınca avon kendi kozmetik dükkanlarını açarak yoluna devam etmiştir. İşte sizde avondan kazanmak istiyorsanız yazının devamını dikkatlice okuyun. Baya zamandır Türkiye kozmetik sektöründe bulunan ve ticari faaliyetlerini her geçen zaman arttıran bir dünya markası olmakla beraber insanlara yeni iş kapısı açmakta ideal bir sistem diyebiliriz.

Avon Temsilcisi Ne Yapar
Avon Temsilcisi Ne Yapar

Kadınlar hiçbir eğitim, buna benzer faaliyetler yapmasa bile avon temsilcisi olabilir. Avon temsilcileri doğrudan satış teknikleri doğrultusunda yönlendirilir ve çalışır. Aylık, haftalık, günlük ücretler yoktur. Sattığınız ürünlerin belirli bir oranda kâr payını size verir.

Avon Temsilci sistemi gönüllü olarak yapılabilir, uğraş ve emekleriniz ile kendinizi geliştirebilir daha fazla para kazanabilirsiniz. Bu işe girmek zorunda değilsiniz. Ancak bu yazıyı okuduğunuza göre bu işe girme isteğiniz var ancak ben buradan sizin yararınıza olacağını düşündüğüm bir bilgiyi uyarı şeklinde vermek istiyoruz. Avon temsilciliği işinden kazanç elde etmek istiyorsanız size verilen ürünlerin satışını çevrenizden veya başka bir yere tanıtımını yaparak o ürünü elden çıkartmanız eşittir kazanç sağlamanızdır. Yoksa kazanç sağlamıyorsunuz. Ne kadar çok satış yapabilirseniz o kadar kazanç sağlarsınız demektir.

avon temsilci yorumları
avon temsilci yorumları

Çalışma planı, çalışma saati, çalışma yeri bile size aittir. İster ek iş olarak yapın isterseniz asli işiniz olarak avon satış temsilciliği yapabilirsiniz. Bir nevi kendi işinizin patronu gibisiniz. Avon Temsilcisi Ne Yapar konusuna devam ediyoruz.

Avon satış temsilci olmak için katı kurallar gerekmiyor. 18 yaşınızı doldurmuş olmak en katı kuraldır ve değişilmezdir. 18 yaş altı temsilcilerin ödemesi yapılmaz. Bundan sonraki kurallar ise sadece Avon Satış Temsilciliği sisteminin sizi onaylamasıdır… Eğer onaylanmadıysanız bunun sizi yıldırmaması gerekir. Çünkü her kampanya yenilendiğinde yeni temsilciler alınır. Bazı başarısız temsilciler, şikayet alan temsilciler, ilgisiz ve sert temsilciler ise sistemden uzaklaştırılabilir. Tabi ki bu müşterilerin şikayetlerine bağlı olarak sürdürülür.

avon temsilci
avon temsilci

Avon kataloglarından bir veya birkaç alan seçebilirsiniz. Bu alanlardan kozmetik, çamaşır, hediyelik eşyayı seçebilirsiniz. Avon gittikçe yeni alanlara açılacak ve girişimci çalışanları arayacaktır.

Avon alanlarında her üç haftada bir yeni ürünlerin, yeni haberlerin, yeni yönlendirmelerin geldiğini söyleyebiliriz.

İnsanlarla konuşmayı sevmeyi onlarla uğraşmayı ve ikna kabiliyetinizin iyi olduğunu düşünüyorsanız bu iş size göre. Avon Temsilcisi Ne Yapar kısaca satış yapar diyoruz. İşiniz satış yapmak oalcaktır. Ticari zekanızı konuşturup bunu kazanca dönüştüreceksiniz.

Avon Temsilcisi Ne Yapar
Avon Temsilcisi Ne Yapar

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

2 × four =