Kozmetik denince aklınıza neler geliyor? Makyaj, Parfüm, Ruj, Boya vs. İşte bunlar ve çok daha fazlası kozmetik sözcüğünün tanımını yapmaya yetmez. Ancak yazımızın hem başlangıcı olması açısından hem de sizlere temel bilgiyi aşılamak için kozmetik; Vücudumuzun dış katmanı olan tenimizin ve kafamızın üstüne bulunan saçlarımızı yıpranmalardan, ölmelerden ve kalitesinin düşmesinden kurtarmak amaçlı kullanılan tüm ilaç sanayi, kozmetik sanayi, bitkisel ürünler ve kimyasal ürünlerin tamamına denir.  Günümüz dolaylarında 100lerce kozmetik firması bulunmaktadır. Gerek merdiven altı firmalar gerek de Avon gibi kendini kanıtlamış firmalar var. Bu yazımızın başlığından da belli olduğu gibi bu yazımızda Avon dan bahsedeceğiz. A dan Z ye aklınızdan geçebilecek ancak doğru cevapları aradığınız veya düşünüp de cevabını bulamadığınız tüm sorularınıza avon konumuz üzerinden cevaplandıracağız.

Avon
Avon

Avonun geçmişini incelediğimiz zaman faaliyetleri tam 130 yılı aşkındır sürmektedir. Yüz otuz yılın tecrübesinden faydalanmak istiyorsanız kaçırılmayacak bir fırsat dersek çok doğru bir karar olur. Ürünlerinin kalitesi açısından olsun, müşteri memnuniyeti, verdiği destek ve gösterdiği çok fonksiyonel faaliyetler olsun her yönüyle Avon’un göz alıcı çekiciliği ve avantajı ortada. Kozmetik ürünleri ile vücudunuz üzerinde önceden var olan veya çevre, zaman, yaşanmışlıklar gibi faktörlerin etkisiyle meydana gelen kırışıklık, sarkma, sivilce, leke vs. sorunların yok edilmesinde etkili olduğu gibi daha çok bu kusurları adeta bir maske gibi sonraki yıkamaya kadar kapatıp daha genç görünmenizi sağlar. Ancak ürünlerin göstermekte olduğu etki ve performans bu kadar yüksek olduğu için fiyatlarda kurumsaldan müşteriye fark etmektedir. Her firmanın üretim maddesi ve fiyatı aynı değildir. Sizlere verilen seçim hakkı ile siz kendinize uygun gördüğünüz ürünü satın alma hakkına sahipsiniz.

Avon
Avon

Avon Online

Kimi firmada 100 Lira olan parfüm aynı değerler ölçüsünde diğer rakip firmada 75 Lira olduğunu görmemiz gayet doğaldır. Önemli olan fiyatları ve özellikleri karşılaştırıp gün geçtikçe hızla büyüyen kozmetik dünyasında aynı ürünü daha minimize bir fiyat ölçüsünde almanızdır. Düşünsenize Bir rujdan 2 farklı renk alıyorsunuz ve miktar ödeme yapıyorsunuz. Ancak fiyatlar yüksek olduğu için 3. Ve çok sevdiğiniz rengi alamıyorsunuz içinizde oturuyor. Kısıtlı bütçeniz ile neden 2 tane ruj alıyorsunuz ve neden 3. Rengi içinizde bırakıyorsunuz ki? Uygun araştırmalar ve kendinize belirlediğiniz kaliteli markalar üzerinde İstediklerinizi gözünüze çarpmayacak ve içinize oturmayacak fiyatlara almanız mümkün. Süper değil mi sizce de?

avon katalog
avon katalog

Şuana kadar kullandığınız tüm markaları unutun. 21. Yüzyıldayız ve Avon’un bitmeyecek rüzgarı esiyor. Kendinizi çok tatlı, yumuşak, serin esintili, içinizi açan Avon rüzgarına bırakmaktan çekinmeyin. Bırakın gitsin! Piyasanın çok altında ve ucuz+kaliteli ürünlerle benliğinize kavuşun. Günlük, haftalık ve aylık düzenlenen indirim fırsatlarını kaçırmamak için Sitemizi takibi asla bırakmayınız. Ayrıca avon konulu yazılarımızı ve avon kategorimizi okumadan geçmeyiniz. Kimsenin bilmediği çok özel bilgiler ve yöntemler sizi bekliyor olacaktır. Avon temsilcileri için ayrı eten kampanyalar ve indirimler uygulamakta hatta promosyon ürünler göndermektedir. Herkesin ayağına fırsat bir gelir. Şuan için kozmetik dünyasında bulunabilecek en iyi iş ve fırsat diyoruz. Kaçırmamak için sizlerin de hemen bir temsilci başvurusu yapmanız gerekmektedir. Avon temsilcisi olduktan sonra artık sizlerden para kazanmak için birer avon çalışanı oldunuz demektir. Sizde hala bir avon temsilcisi olmadıysanız, zaman kaybı yapmanın gereği yok diyoruz. Girin avon sitesine temsilci başvurusunda bulunun alın ürünleri ve kendi müşterilerinize ulaştırın. Ek geliriniz olsun!

avon katalog
avon katalog

Avon Katalog

Bunca gösterdiğimiz yol, tavsiye ve tanıtımdan sonra artık yazımızın 2. Aşaması yani avon katalog kısmındayız. Hepiniz birer avon temsilcisi oldunuz. Para kazanmak ve avonun muhteşem kozmetik ürünleri ile tanışmak istiyorsunuz. Kazanma ve kazandırma azmini gözlerinizde görür gibiyiz! İlk aşama avon giriş yapmanız gerekiyor. İşlem çok basit temsilci numaranızı ve şifrenizi avon resmi sitesi üzerine giriyorsunuz. Eğer bu konuda sorun yaşıyor veya yardıma ihtiyacınızın olduğunu düşünüyorsanız Avon Temsilci Girişi Nasıl Yapılır videolu ve sözlü anlatımlı makalemizi okumaya davet ediyoruz. Avon kullanıcılarının yeni ürünleri görebilmesi, tanıması ve güncel fiyatlardan haberdar olabilmesi için katalog şart. Katalogları bir temsilci iseniz verdiğiniz siparişlerin yanında temin edebilirsiniz. Kataloglar aylık olarak çıkmaktadır. Her ay yeni bir katalog avon resmi sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Ayrıca tüm sorunlarınızı bize hemen aşağıda bulunan yorum kısmından iletebilirsiniz.

avon online
avon online

Avon Temsilcisi Numaramı Unuttum Ne Yapmam Gerekiyor?

Avon temsilciliğinde numara unutma çok sık yaşanan bir durum haline gelmiştir. Çünkü genelde avon temsilciliği komşuların ya da arkadaşların ısrarları üzerine denenmeye başlanır. Ve bu deneme sürecinde siz avon temsilciliği üzerine çok odaklanmaz iseniz numaranızı unutmanız çok doğaldır. Eğer numaranızı unuttuysanız yapmanız gereken ilk şey en son verdiğiniz sipariş tarihine bakmaktır. Çünkü en son verdiğiniz sipariş 3 aydan fazla olmuş ise numaranız zaten iptal edilmiştir. Fakat sipariş veripte unuttuysanız yani numaranız henüz iptal olmamışsa hemen avon müşteri temsilcisini arayarak gerekli bilgilendirmeler ışığında temsilci numaranıza ulaşabilirsiniz. Eski numaranıza kavuşmak içinse gereken şey güvenlik sorularına doğru yanıtlar vermenizdir.

avon com
avon com

Avon Temsilcisi Ne Yapar?

Avon, bir kozmetik markasıdır. Diğer kozmetik firmalarından önemli bir farkı vardır. Bu da avonun belli bir yerinin olmamasıdır. Yani alışveriş merkezlerinde ya da kendilerine ait bir dükkanlarının bulunmamasıdır. Satışlarını gönüllü olan temsilciler yapmaktadır. Avon temsilcisi; ev ev gezerek broşür dağıtır. Ev hanımları ile görüşerek onların istediklerini sipariş eder ve onlara ürünler hakkında da bilgi verir. Çalışma şekli, ne zaman, nereye gideceğiniz size bağlıdır. Bu sayede müşterilere giderek ürünleri tanıtıp satmaktadırlar. 18 yaşını doldurmuş olan tüm bayanlar bu işi deneyimleri arasına katabilir. Ayrıca avon temsilcileri bu işi hakkı ile yapıp üstüne düşerler ise ayda binlerce Türk lirası kazanabilirler. Avon temsilcisi bu işi asıl meslek haline getirebileceği gibi bir ek iş gibi de yapabilmektedir.

avon com
avon com

Avon Temsilci Siparişi Nasıl Verilir?

Avon temsilcileri müşterilerini ziyaret ederek toplamaktadır. Ellerinde bulunan broşürlerde yer alan ürünlerin kodlarını not alarak siparişleri toplamaktadır. Peki ama avon temsilcisi siparişi nasıl verilir? Avon’un resmi sayfasına girerek giriş yapması gerekmektedir. İnternet üzerinden verilen bu sipariş en hızlı ve kolay yoldur. Giriş için avon temsilcisinin kullanıcı adı ve şifresi bulunmaktadır. Bu şekilde siteye giriş yapılır. Giriş yaptıktan sonra yapılacak işlem ise müşteri ekle kısmıdır. Bu siparişleri kendi adınıza da getirtebilirsiniz. Daha sonra ürün kodunu ve adetini yazıyoruz. Bunları da belirttikten sonra sağ alt köşede yer alan güncelle/ sepete at butonuna basıyoruz. Butonu tıkladıktan sonra size özel fırsatları görebilirsiniz. Devam butonundan sonra ise son aşama siparişi gönder butonunu tıklamaktır. İşte bir avon temsilcisi siparişini bu şekilde vermektedir.

avon com
avon com

Avon Temsilcisi Olmak İçin Ücret Ödeniyor Mu?

Avon temsilciği 18 yaşını doldurmuş her bayanın yapabileceği bir iştir. İster asli meslek olarak isterse de boş zamanlarını değerlendirerek ek gelir sağlama amaçlı bir iş olarak yapılabilmektedir. Peki ama avon temsilcisi olabilmek için ücret ödeniyor mu? Önceden temsilci olmak isteyen kişilerden 1 ile 8 Türk lirası arasında bir ücret talep ediliyordu. Fakat 2014 yılından itibaren bu kural devre dışı bırakıldı ve artık avon temsilcisi olmak isteyen bayanlardan hiçbir ücret talep edilmemektedir. İlk başlarda alınan ücret ise alım yaptığınızda ilk faturanızın üstüne eklenmekte idi. 2014 yılında iptal edilen ücret talep etme, bundan sonra da bu şekilde devam edecektir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

one × one =