Çiftlerin en sevdiği şey şüphesiz birlikte olmaktır. Ancak bu birliktelik her zaman güzel sonuçlar ile sonuçlanmayabilir. Bilinen ve kesin olan bir pozisyon varki oda Doggy pozisyonudur. Erkeklere olağan üstü zevk veren ve kadınlar içinde itiraf edilmese bile zevk verici pozisyonlardan biridir. Bacakların birleşmesi ile berlikte vajinada olan daralma sonucu erkekler daha çok zevk alır ve bu pozisyonu tercih ederler. Tabi daha birçok nedeni var erkeklerin hayal alemi birazcık geniştir diyebiliriz!

Doggy Style Nedir, Nasıl Yapılır?
Doggy Style Nedir, Nasıl Yapılır?

Doggy Style

Sizler zevk alırken karşı tarafın zevk almaması sizler için büyük bir sorundur. Siz karşı tarafın sizlere verdiği zevki ona veremiyorsanız, ilişkiniz çok uzun sürmeyecektir. Bu yüzden insanlar çeşitli yıllar içerisinde karşılıklı ve en çok zevki almak için değişik pozisyonlar denemiştir. Birçok pozisyon varken birçok insan bu pozisyonlardan memnun değildir. Herkes kendi istediği pozisyonda en çok zevki alır. Hem kız hem de erkeğin zevk almadığı bir birliktelik aralarının bozulmasına, hatta ayrılmaya kadar gidebilir. Sizler de doggy style pozisyonunu deneyerek hem partnerinizin hem de kendinizin en çok zevki almasını sağlayabilirsiniz.

Doggy Style Nedir, Nasıl Yapılır?
Doggy Style Nedir, Nasıl Yapılır?

Doggy Pozisyonu

Doggy style pozisyonu insanların uzun yıllardan bu yana denediği ve en çok zevki aldığı pozisyonlardan bir tanesidir. doggy style pozisyonu insanların çok hoşuna giden ve rahat olunan pozisyonlardan bir tanesidir. Kısaca bu pozisyon adını cinsel birliktelik esnasında oluşan pozisyondan almaktadır. Fantazisi çok olan erkeklerin en iyi yaptıkları pozisyon bu doggy style pozisyonudur. Bu pozisyonda erkekler boşta kalan elleri ile kadını okşayarak kadının çok daha fazla zevk almasını sağlayabilir. İlk seksiniz sırasında bu pozisyonu denemeyiniz. Birbirini hiç tanımayan kişiler bu pozisyon sonrasında rahatsız olabilir.

Doggy Style Nedir, Nasıl Yapılır?
Doggy Style Nedir, Nasıl Yapılır?

Doggy Pozisyonu Nasıl

En sevilen ve zevkin doruklarına çıktığınız Doggy style pozisyonu nasıl yapılır? Bu pozisyonu birbirini tanımayan partnerlerin yapması değişik sonuçlar doğurabilir. Doggy style pozisyonunu yapmak oldukça kolay ve zevklidir. Bu pozisyonda kadınlar elleri ve ayaklarının üzerine çöker yani köpek gibi dururlar. Daha sonra erkekler kadınların arkasına geçerek cinsel birlikteliği yönetirler. Bu pozisyon çoğu insan tarafından bilinmektedir. Cinsellik konusunda yeni fanteziler arayan kişiler bu pozisyonu deneyerek zevkin doruk noktasına çıkabilirler. Erkekler bu pozisyonda iken kadınları elleri ile okşayabilirler. Bu şekilde kadınların aldıkları zevk sizinkinden daha çok olacaktır. Zira karşınızdakinin zevk almadığı bir birliktelik düşünülemez. Sizlerin de partnerinize zevk vermeniz hem sizin hem de karşınızdakinin mutlu olmasını sağlayacaktır. Sizlerde bu kolay pozisyonu deneyebilirsiniz.

Doggy Style Nedir, Nasıl Yapılır?
Doggy Style Nedir, Nasıl Yapılır?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

fourteen + thirteen =