Gano Excel, bireylerin en çok tükettiği ve ihtiyaç duyduğu ürünler olan kişisel bakım ürünleri, içecek ürünleri ve takviye gıdalar ürütmektedir. Bu ürünleri kırmızı reishi mantarı denilen bir maddeden ortaya çıkarmaktadırlar. Üretimlerinin devamını sağlamaları için de ürünlerini diğer ürünlerden ayıran özellik ve faydalarını sıralamaları gerekmektedir. Tabi bu faydalar ve özellikler herkeste olumlu etki yapacak diye bir şey yoktur. Bu nedenle çeşitli Gano Excel şikayetler de gelebilmektedir.
gano excel

Gano Excel’e gelen şikayetler arasında; ürünler hakkında bahsedilen faydaların bazı kişiler üzerinde etki yaratmamasıdır. Bu gayet normal bir durumdur. Çünkü herkes aynı bünye ve kişiliğe sahip değildir. Örneğin; cilt üzerinde sivilcelere karşı etkisinin olduğu söylenen gano soapun gerekli etkiyi oluşturamamış olması gelen şikayetler arasında yer almaktadır.

Gelen bir başka şikayet konusu ise; internet üzerinde yapılan kampanyaların müşterilere ulaştırılmamış olmasıdır. Yani 3 alana 1 hediye kampanyası müşteriye hediyesi gönderilmemiştir. Bu da haklı olarak müşteriye şikayet kapısını aralamıştır.

Oluşan bir başka şikayet ise ücret iadesinin varlığından bahsedilip de para iadesi yapılmamış olmasıdır. Bu da bireylerin en çok şikayetçi olduğu konulardan bir tanesidir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

10 + 12 =