Gano Excel, bireylerin hayatlarından eksik etmediği farklı türdeki ihtiyaçları üreterek bunları müşteriler ile buluşturmaktadır. Bu ürünler çay ve kahve gibi içecek ürünlerini, sabun ve diş ferahlatıcı gibi kişisel bakım ürünlerini ve takviye edici ürünleri kapsamaktadır. Genelde uzak doğu ülkelerinden temin edilen bitkiler ve karışımlar ile elde edilen Gano Excel ürünlerinin birçok faydasının olduğu söylenmektedir. Peki ama bu ürünlerin fiyatları nelerdir?

Gano excel ürünleri; Ganocafe Classic, Gano Excel Mocha, Ganoderma Gıda Takviyasi, Gano Fresh, Gano Soap, Gano Transparent Soap, Gano Tea (Çay) olarak sınıflandırabiliriz.

Birçok farklı sitede farklı fiyatlandırmalar bulunmak ile birlikte üç aşağı beş yukarı fiyat listeleri aynıdır. Bu ürünlerin yaklaşık fiyatı şu şekildedir:

Ganocafe Classic= 28 TL. Bu ürünün içinde tam 30 poşet kahve bulunmaktadır. 3’ü bir arada bir kahvedir. Yani içerisinde kahve şeker ve süt tozu vardır. Siyah kahve olma özelliği taşımaktadır. Bu kahvelerde kampanya yapılmakta ve 4 paket birden alana toplamda 99 Türk lirası fiyat biçilmektedir.

Gano Excel Mocha= 60 TL. Bu kahve de ganonun özel tariflerinden bir tanesidir. 2 kutusu 60 Türk lirasıdır. Bir kutunun içinde 15 adet bulunmaktadır.

Ganoderma Gıda Takviyesi= 83 TL. İçerisinde toplamda 90 kapsül bulunmaktadır. İçinde yüksek miktarda kapsülün bulunması ihtiyacınızı uzun süre karşılayacağı anlamına gelir.

Gano Fresh= 29 TL. Diş temizleyicisi.  Fiyatına bakmayın gösterdiği performans için yaptığınız ödeme hiç bir şey demekte fayda var. Ancak diş yapısına göre etkisi tabikide değişmektedir. Ancak genelde etkisi olumlu yönde beklentilerin üstünde olmaktadır.

Gano Soap= 25 TL. 2 adet fiyatıdır. Tanesi yaklaşık 12.5 Tl gibi bir fiyata geliyor. Aldınız mı 2 tane almanız gerekiyor.

Gano Transparent Soap= 23 TL. 1 adet bulunmaktadır.

Gano Tea= 32 TL. 1 Paketin içerisinde totalde 20 poşet çay bulunmaktadır.

Kullanıcı deneyimlerinizi hemen aşağıdan yorum olarak bize iletebilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

three × 5 =