Gano Excel, bireylerin hayatlarından eksik etmediği farklı türdeki ihtiyaçları üreterek bunları müşteriler ile buluşturmaktadır. Bu ürünler çay ve kahve gibi içecek ürünlerini, sabun ve diş ferahlatıcı gibi kişisel bakım ürünlerini ve takviye edici ürünleri kapsamaktadır. Genelde uzak doğu ülkelerinden temin edilen bitkiler ve karışımlar ile elde edilen Gano Excel ürünlerinin birçok faydasının olduğu söylenmektedir. Peki ama bu ürünlerin fiyatları nelerdir? Faydası olduğu söylenmektedir fakat kanıtlanmış ve ölümle bile sonuçlanmış sayısız zararlı vakasıda mevcut. Bu yazımızda sizlere ürünlerin fiyatı hakkında detaylı bilgi aktaracağız fakat öncesinde bu yazımızada göz atabilirsiniz. Gano Excel Zararları (ÖLDÜRÜYOR)

Gano Excel Ürünleri Fiyatları

Gano excel ürünleri; Ganocafe Classic, Gano Excel Mocha, Ganoderma Gıda Takviyasi, Gano Fresh, Gano Soap, Gano Transparent Soap, Gano Tea (Çay) olarak sınıflandırabiliriz. Çeşitler şuan için bundan ibarettir. Diş macununa kadar ürünleri var. Artık hangisine ihtiyacınız varsa şimdi fiyatlarını biraz inceleyelim.

Birçok farklı sitede farklı fiyatlandırmalar bulunmak ile birlikte üç aşağı beş yukarı fiyat listeleri aynıdır. Bu ürünlerin yaklaşık fiyatı şu şekildedir. Yok neden a sitesinde 30 lirada b sitesinde 25 lira demeyin lütfen. Her sitenin ve satıcının kar marjı değişiklik gösterebilir. Kalite farkı olacağını zannetmiyorum çünkü tek üreticinin olduğunu biliyoruz. Yinede almadan önce eğer internetten sipariş verecekseniz bilindik markalardan alışveriş işlemlerinizi güvenliğiniz açısından tercih etmelisiniz.

Ganocafe Classic= 28 TL. Bu ürünün içinde tam 30 poşet kahve bulunmaktadır. 3’ü bir arada bir kahvedir. Yani içerisinde kahve şeker ve süt tozu vardır. Siyah kahve olma özelliği taşımaktadır. Bu kahvelerde kampanya yapılmakta ve 4 paket birden alana toplamda 99 Türk lirası fiyat biçilmektedir. Tadı nasıl: Tadı hoş değil şimdi eğri oturup doğru konuşmak lazım. Normal kahveden daha ağır ve kokusuda iyi değil. Hatta bazen satıcılar tadı çok yoğun olur diye bir paket kahveyi ikiye bölün yarısını sabah diğer yarısınıda akşam için diyebiliyorlar. Tercih sizin.

Gano Excel Mocha= 60 TL. Bu kahve de ganonun özel tariflerinden bir tanesidir. 2 kutusu 60 Türk lirasıdır. Bir kutunun içinde 15 adet bulunmaktadır. Kahvelerin tek tek tadından bahsetmek istemiyoruz. Çünkü sadece isim değişiyor ve tadıda aromalar haricinde aynı gibi oluyor. Yine çok kahve sevmiyorsanız ve değişik tür kahvelere ilginiz yok ise size uygun olmayacaktır ve midenizi biraz zorlayabilir.

Ganoderma Gıda Takviyesi= 83 TL. İçerisinde toplamda 90 kapsül bulunmaktadır. İçinde yüksek miktarda kapsülün bulunması ihtiyacınızı uzun süre karşılayacağı anlamına gelir. Evet içerisinde çok sayıda küçük yutmak için hapların olduğu doğrudur. Baya bir zamanda gidiyor kullanıyorsunuz. Peki faydası ne olur onu merak ediyor musunuz? Yadi ozaman bu makalemize göz atın= Gano Excel Faydaları

Gano Fresh= 29 TL. Diş temizleyicisi.  Fiyatına bakmayın gösterdiği performans için yaptığınız ödeme hiç bir şey demekte fayda var. Ancak diş yapısına göre etkisi tabikide değişmektedir. Ancak genelde etkisi olumlu yönde beklentilerin üstünde olmaktadır. Dişinizi fırçalamak için her zaman kullandığınız macunu bırakıp buna geçince eğer dişlerinizde problem olduğunu düşünüyorsanız size bir taktik verelim! Önce her zaman yatığınız gibi dişinizi fırçalayın ardından bu macunla tekrardan fırçalayın. Belki sorunu minimize etmiş olursunuz.

Gano Soap= 25 TL. 2 adet fiyatıdır. Tanesi yaklaşık 12.5 Tl gibi bir fiyata geliyor. Aldınız mı 2 tane almanız gerekiyor. Yine gano excel rünlerinden değişik bir model daha karşınızda.

Gano Transparent Soap= 24 TL. 1 adet bulunmaktadır. İhtiyacı olan temin edebilir.

Gano Tea= 32 TL. 1 Paketin içerisinde totalde 20 poşet çay bulunmaktadır. Normal çaya benzer fakat tadı farklıdır.

Kullanıcı deneyimlerinizi hemen aşağıdan yorum olarak bize iletebilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

2 × two =