Yeni bir ürün demek şüphelerle dolu bir bakış atmak anlamına geliyor. Ne olduğunu bilmiyorsun ve daha önce kullanmadığın bir ürün olduğu için acaba zararı olur mu diye düşündürüyor. İşte bu konumuz tam size göre.  Kırmızı reishi mantarı zararları, gano excel zararları, gano excel Kullanan varmı, Gano Excel kullanıcı şikayet, reishi mantarı zararları, gano excel yasaklandı mı? Gibi birçok konu hakkında sizlere en güncel bilgileri aktaracağız. Şimdi dikkatle okuyun merak edilenleri paylaşıyoruz.

Gano Excel Zararları

Yazıya başlamadan önce hemen bir habere yer vermek istiyoruz.
Bir habere göre, insanlara faydalı olduğu söylenen reishi mantarı (gano excel) birçok insan için ölüm sebebi olduğuna dair açıklamalar yetkili birimler tarafından defalarca yapılmıştır. ”Extra olarak hastalıklar arasında karaciğer yetmezliği bunu öncesinde karaciğer yağlanması gibi hastalıklara yol açtığı tıbben kanıtlanmış ve kaynaklara not edilmiştir.”
Marka bilinirliği arttırmak için ve satış oranlarını patlatmak için haber kanallarında yapılan ücretli&ücretsiz haberlere inanmayın. Kesinlikle yan etkisi yoktur diye geçen haberlerin tümü yanlıştır ve insan sağlığıyla oynamadır. Çok sayıda yan etkisi vardır.

Gano Excel birçok insanın ihtiyaç duyduğu ürünleri ürütmektedir. Ürettiği bu ürünleri kırmızı reishi mantarı denen bir maddeden oluşturmaktadır. Üreticiler bu ürünlerin tamamen faydalı olduğunu söylese de bazı sakıncalarının yani zararlarının olduğu da ortaya çıkmıştır. Doktorlar tarafından kırmızı reishi mantarı bağışıklık sistemini güçlendirici bir madde olarak kabul görmüştür. Fakat bu mantar çeşidi kemoterapi gören hastalarda belli başlı sakıncalara yol açmaktadır. Bunun yanında herkese faydalı olacak diye bir kuralda yok. Bazen fayda beklerken bir bakmışsınız zararı olmuş. Bunu iyice araştırmalısınız ve doktora danışmadan kesinlikle kullanmayın deriz. Ayrıca tadı fazla güzel değil bu yüzden içerken biraz zorlanabilirsiniz. 2-3 ay gibi kullanma süreleri oluyor ve bu süreçte midenizi  bile bozabilirsiniz. Dikkatli olun deriz.

Not: Gano excel ürünlerinin üretiminde kullanılan reishi mantarı (A.B.D. İlaç ve Gıda Dairesi) açıklamalarına dikkate alındığında kullanım sonrasında insanı öldürebilir ve çok tehlike saçan bir üründür.

Yorumları genel anlamda incelediğimizde fayda gördüğünü söyleyenler kadar da bu konuda muzdarip olanlarda çok sayıda mevcut. Gano excel olayında temsilciler olduğu için övmeler, çok iyi demeler, zararı hiç yok gibi söylevler çok oluyor. Çünkü adam o ürünü sattıkça komisyon kazanacak ve kendini sadece satmaya odaklıyorlar. Para kazanmak istiyorlar bu yüzden her hastalığa iyi gelir demelere inanmayınız.

Kırmızı reishi mantarı, teratojen ve kadınlık hormonu olan ve adına DES adı verilen bir madde bulundurmaktadır. Teratojen dediğimiz kavram ise; ceninlerin kanser olmasını sağlayacak madde olarak tanımlayabiliriz. Ayrıca uzmanlar kırmızı reishi mantarından oluşan Gano Excel Zararları arasında karaciğer yetmezliğinin de bulunduğunu vurgulamıştır.

Gano Excel Zararları
Gano Excel Zararları

Bunların yanı sıra ilk defa içen kişilerde tabi bazılarında ve çok tüketen kişilerde kusma ve bulantı gibi yan etkilerinin de olduğu söylenmektedir. Ayrıca tüm bunların yanında kemoterapi gören hastalarda kanamayı tetikleyici bir etkisinin de olduğu saptanmıştır. Gano Excel ürünlerinin içeriğini oluşturan kırmızı reishi mantarı aynı zamanda hastalık zamanlarında kullanılan diğer ilaçlarında etkisini de azaltmaktadır.

3 YORUMLAR

  1. Gano excel in üretmiş olduğu ganoderma mantarı ve bununla harmanlanmış ürünler kanser ve diğer hastalıklarda herhangi bi yan etki zarar bulunmamakta ve pubmed. Üzerinden de bakılabilir bie çok kanser hastası ürünleri kullanrak iyileşmiştir

  2. Bir 1 aya yakın safra kesemde olan taşı düşürmek için bu bitkisel üründen kullandım. Fakat taş düşmediği doktora gittiğimde karaciğerimdeki sağlanma oranının 4 katına çıktığını öğrendim. Fayda beklerken büyük zarar sağladı. Doktorun demesiyle ot yada bitkisel birşey kullandığım için olabilirmiş bu yağlanma. Nedeni ne olabilir dediğinden bu gano excel aklım a geldi. Bana göre çok zararı. Kullanmasanız iyi edersiniz.

  3. Ben on aydır kullanıyorum. Kullanmaya başlarken işe yarıyor mu diye düşünüyordum. Çünkü her ay bademcik nedeniyle doktora giderdim. Çok çabuk grip veya nezle olurdum. Şimdi mi? 9 ayda bir kere doktora gittim. Bir kere nezle oldum. Fazla kilolar verdim. Alerjik rinit ve astımda rahatlama var. Ben memnunum. Tavsiye edilen şekilde kullanılırsa da etkili olacağına inanıyorum. Ha, diğer ilaçları bırakıp bunu kullanacağız diye birşey de olamaz.

CEVAP VER

11 + 12 =