Kahve eskiden olduğu gibi günümüzde de vazgeçilmez lezzeti olan bir içecektir. Birçok kahve firması bulunmakla birlikte kalite ve farklılık konusunda bir adım daha önde olan gano kahve tecrübesini yıllardır biriktirdiği bilgisine borçludur. Farklı kahve çeşitleri ve içerikleri ile müşterilerini memnun etmeye devam eden Gano kahvenin çeşitleri şu şekildedir;

Gano Supreno= Bu kahve tam olarak özel krema lezzeti arayan kişiler için formüle edilmiştir. İçerisinde ganoderma lucıdum ve ginseng vardır. Bu iki bitkinin harmanlanması ile ortaya çıkan lezzet gerçekten paha biçilemez.

Gano Kahve
Gano Kahve

Ganocafe Classic= Bu kahve ise yine ganoderma lucıdum özü ile imal edilmiştir. Siyah bir kahve olmakla birlikte bu kahve diğer kahveler gibi klasik bir lezzete sahiptir.

Gano Schkolade=  Bu kahve lezzetini ganoderma lucıdum özü, sütsüz krema ve kakaodan almaktadır. İçimi gayet lezzetli ve keyiflidir.

Ganocafe Mocha= Gano kahvenin ham maddesi olan ganoderma burada da etkisini göstermektedir. Bu içeceğin içinde; ganoderma lucıdum, kakao tozu ile birlikte kahve tozu da bulunmaktadır. Klasik kahveler gibi sert bir tada sahip değildir. Tam aksine içerisinde bulunan maddeler sayesinde yumuşak bir dokuya bürünmektedir.

Sizden Gelen Yoğun Aramalar !
gano kahvenin faydaları
gano kahve zayıflatırmı
gano kahve fiyatı
gano kahve zararları
gano kahve şikayet
gano kahve fiyatları
gano kahve kullananlar
gano kahve zayıflama

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

4 + seven =