Goji Berry Kullananlar

Goji Berry artık sağlık anında büyük bir yer kaplamaya başladı sağladığı faydalarından dolayı her kullanıcı çözüm yolu olarak Goji’yi denedi ve çok güzel sonuçlara ulaştılar. Bilmeyenler için Goji; Çin, Tibet gibi uzak doğu ve orta asya ülkelerinde yetişen bir meyvedir bu meyve ülkemizde kan üzümü adıyla bilinmektedir, genel olarak gençlik hissi verdiği için kullanılır yani yaşlandırmayan meyve diyebiliriz. Peki Goji’yi kullananlar ne diyor?

Düzenli olarak kullanırsam bir yan etkisi olur mu?

Zayıflamayı yan etki olarak görüyorsanız yan etkisi var diyebiliriz aksi taktirde kesinlikle bir yan etkisi yoktur çünkü tamamen doğal bir meyvedir. Ama gereken dozdan çok fazla kullanırsan midenizde bazı problemler yaratabilir önerilen günlük en fazla doz 100 gram civarındadır bu dozdan fazlasını kullanmanız önerilmez.

1 ay kadar kullansam ne kadar kilo veririm?

Goji sürekli zayıflatan bir meyve değildir, insan vücudu mükemmel olduğu için bir süre sonra Goji’ye bağışıklık kazanacaktır. Zaten Goji 1 ay kadar değil 1 hafta kadar kullanmanız yeterli olacaktır. 1 haftada 3-5 kilo verirsiniz. Daha sonrasında ise kilo alma gibi bir durumunuz olmayacaktır 1 hafta kullanıp 1 hafta ara verirseniz daha sonra tekrar kullanırsanız ayda 5-10 kilo kadar vermiş olacaksınız. Goji’nin yanında diyetisyen tarafından verilmiş diyet listenizi de uygularsanız mükemmel sonuçlara ulaşacaksınız.

Düzenli olarak kullandım ama kilo veremedim neden?

Bunun sebebini Goji’de aramak mantıksız olacaktır, çünkü siz Goji kullanıp aynı zamanda kalori miktarınızı artırırsanız Goji sadece kilo almanızı engellemiş olacaktır. Eğer kalori cetveline uyup hala kilo veremiyorsanız bir sağlık probleminiz olabilir. Uzman bir hekim ile görüşüp sağlık probleminiz olup olmadığını öğrenmelisiniz.

Sadece kilo vermek için mi kullanılır?

Goji sadece kilo vermek için kullanılmaz. Pek çok alanda kullanılan mükemmel bir meyvedir kan şekeri, yaşlanma engelleyici, enerji ve güç alımı, kolesterolü dengelemek gibi çok geniş alanlarda kullanılabilir. Goji’nin kullanım alanları farklı olduğu gibi uygulanış alanları da farklıdır. O yüzden hastalığınızın teşhisine uygun şekilde Goji kullanmanızı tavsiye ederiz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

eighteen + 14 =