Goji Berry Türkçe adıyla Kan Üzümü diyebiliriz her sorunda karşımıza çıkan mükemmel bir meyvedir, bu meyve artık Türkiye de bir çok yerde bulunmaktadır.

Goji Diyeti

Goji’yi nasıl kullanılacağını da bilinmesi gerekmedir bunları diyet uygulanışı ile beraber bahsedeceğiz. Goji’nin bir çok faydası olduğunu artık her tüketici bilmektedir. Goji yaşlanmaya engelleyici, kan şekerini düzenlemede, enerji ve kuvvet artırımın da ve daha birçok alanda faydası bulunmaktadır. İnsanlar artık Goji gibi doğal ilaçları keşfettikten sonra eczane ilaçlarına pek güvenmez oldular, içinde bilmedikleri bir çok kimyasal olan ilaçları tercih etmiyorlar. Kilo vermeye çalışıp ilaç kullanan insanlar yan etkilerinden usandılar ama doğal ilaçlarda bu tarz yan etkiler olmadığı için artık doğal ilaçlara yöneldiler.

Goji Diyeti Nedir, Nasıl Yapılır?
Goji Diyeti Nedir, Nasıl Yapılır?

Goji Diyeti Nasıl Yapılır?

Goji Diyeti sayesinde 3 günde 3 kilo kadar verebilirsiniz bu diyet listesinden ve uygulanışından ayrılmamanızı öneriyoruz. Aynı zamanda size önerdiğimiz dozlarda oynama yapmamalısınız önerilen en ideal dozdur fazla kullanılması için uzman bir hekim tarafından tavsiye alınması gerekmektedir. Diyeti yapmak oldukça basittir sadece sabahları Goji Suyu içerek bunu başarabilirsiniz ama bu suyun içilmesi için uygulamanız gereken bazı püf noktalar vardır bu noktaları sizinle alt başlığımızda paylaştık.

Goji Diyeti Nasıl Uygulanır?

Her sabah aç karna Goji Suyu tüketmelisiniz her sabah düzenli olarak tüketiniz. Ilık bir su içerisine 3-4 adet Goji tanesi atınız attıktan sonra 5-7 dakika kadar bekleyiniz. Bekledikten sonra içiniz. Aç karna kullandığınız için vücudunuzda bulunan fazla yağlardan kurtulmuş olacaksınız. Goji kullanmanız normal rutin yemek yeme alışkanlığınıza devam edebileceğiniz anlamına gelmiyor. Yağlı besinlerden uzak durmalı ve fazla ekmekten kaçınmalısınız. 3 Gün boyunca bu şekilde Goji Suyu tüketip aynı zamanda sağlıklı beslenirseniz 3 kilo kadar verebilirsiniz.

Goji Diyeti
Goji Diyeti

Goji diyetini yaparken aynı zamanda diyetisyeninizin size önerdiği diyet listesine aynı şekilde devam ederseniz çok güzel sonuçlar alırsınız. Mutlaka diyetisyeninize Goji kullandığınızı belirtiniz bu sayede size en güzel sonuçlara ulaştıracak tavsiyeleri verecektir. Eğer bazı meyvelere ve sebzelere alerjiniz varsa mutlaka uzmana bir doktora sorarak tüketiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

twenty − 4 =