Hamile Kalma Pozisyonları

Her insan evlendikten sonra bir çocuğunun olmasını ister. Ancak hamile kalmak öyle çok basit bir işlem değildir. Hamile kalmak için yapmanız gereken birçok pozisyon vardır. Hamile kalma pozisyonları uyguladığı takdirde partnerinizin hamile kalma olasılığı daha yüksektir. Çünkü bu pozisyonlarda erkeklerden çıkan spermler tamamen kadının rahim ağzına girmektedir.

Hamile Kalma Pozisyonları Artık Burda!
Hamile Kalma Pozisyonları Artık Burda!

Misyoner Hamile Kalma Pozisyonu

En çok kullanılan pozisyonlardan bir tanesi de misyoner hamile kalma pozisyonudur. Bu pozisyon Hamile Kalma Pozisyonları elverişli pozisyonlardan bir tanesidir. Çiftler bu pozisyon sayesinde birbirlerini daha da mutlu ederler. Bu pozisyon çiftleri de gevşeterek rahatlamalarını ve heyecanlanmamalarını sağlar. Bu pozisyon birleşmeyi kolaylaştırır. Erkeklerin spermlerinin kadınların direk olarak rahim ağzına giderek hamile kalma oranlarını kat kat artırır.

Hamile Kalma Pozisyonları Artık Burda!
Hamile Kalma Pozisyonları Artık Burda!

Ayrıca erkeğin alt karın darbeleri ilişkiye oldukça değişik bir boyut ve haz katar. Aynı zamanda misyoner pozisyon, partneriniz ile öpüşmenize ve onu okşamanıza da yardımcı olur. Bu pozisyon tarafından sağlanan derin birleşme sayesinde kadınların gebe kalma olasılığı daha da artmış olur. Ancak hareketli bayanlar bu pozisyonda biraz rahatsız olabilir. Çünkü istedikleri gibi hareket edemeyebilirler. Bu pozisyonda kadınlar erkekleri okşayarak onların daha fazla zevk almasına da olanak sağlayabilir.

Hamile Kalma Pozisyonları Artık Burda!
Hamile Kalma Pozisyonları Artık Burda!

Kaşık Hamile Kalma Pozisyonu

Bu pozisyon sırtında rahatsızlık olanlar için çok uygun bir pozisyondur. Kaşık pozisyonunda erkek, kadının vajinasına arkasından ulaşır. Bu pozisyon, spermin rahme yakın bir yerde birikmesine sebep olur. En çok hamile kalınan pozisyonlardan bir tanesidir. Bir cinsel ilişki sırasında erkek boşalırken penisini kadının en derin yerinde tutmalıdır. Penis dışarı çıkarken dışarı kaçan meni de az olacağı için hamile kalma oranı çok daha yüksek olacaktır.

Hamile Kalma Pozisyonları Artık Burda!
Hamile Kalma Pozisyonları Artık Burda!

Cinsel ilişki bittikten sonra kadın elleri ile Hamile Kalma Pozisyonları vajinasına baskı uygulayıp spermlerin dışarı çıkmasına engel olursa içerde daha çok sperm kalacağı için hamile kalma oranı daha yüksek olacaktır. Ayrıca oturarak veya kadının altta olduğu pozisyonlarda yer çekiminin de etkisi ile spermler daha aşağı çekileceği için hamile kalma oranı daha da yüksek olacaktır. Örnek olarak kadının cinsel birliktelikten sonra belinin altına bir yastık koyarak bir süre beklemesi hamile kalma oranını daha da artıracaktır.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

5 × four =