Hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer alan ayakkabıların birçok markası ve modeli bulunmaktadır. Ayrıca birçok farklı maddeden oluşan ayakkabılar; deri, rugan vb. daha birçok farklı maddeden üretilmektedir. Her ortamda tercih edilebilecek bir ayakkabı istiyorsanız deri ayakkabıları tercih etmelisiniz. Deri ayakkabıyı tercih ettiğinizde de karşınıza iki seçenek çıkmaktadır. Bir tanesi gerçek deri bir diğeri ise suni deridir. Bizim tavsiyemiz gerçek deriden şaşmamanızdır.

inci deri
inci deri

İnci Deri

Eğer ayakkabıda bir marka, bir tarz yakalamak istiyorsanız İnci deri sizin için buradadır. Yeni trendlere deride şekil veren bu marka kalitenin sözlük anlamı maliyetindedir. Siteye girdiğinizde göreceğiniz detay, kalite sizi şaşırtmasın. Ayrılan kategoriler müşterilerin aradıklarını kolayca bulabilmesini sağlamaktadır.

İnci deri markasını diğer markalar ile kıyaslamayın. Bu marka kalitenin adıdır. Her bütçeye, her zevke özel olarak tasarlanan bir ayakkabı dünyası olan İnci, verdiği hizmetin karşılığını sonuna kadar hak etmektedir. Sürekli kendisine reset atarak ürün yelpazesinde farklılıklar yaratan marka bu hali ile rakiplerinin kendilerine yakınlaşmasını önlemektedir. Her gün daha iyiye, her gün daha ileriye felsefesini ayakkabı sektörüne yansıtan İnci deri, yaptığı ve yapacağı kampanyalar ile de verdiği hizmetin en üst dereceye çıkmasını sağlamaktadır. Özellikle gelin ve damat adaylarının şıklık yarışında dopingi olan marka, sunduğu uygun fiyatlar ile de çiftlere adeta bir düğün hediyesi vermektedir. Kaliteyi ucuza veren İnci, müşterilerini her daim beklemektedir.

İnci
İnci

İnci Bot

Ayakkabıda marka olan İnci, bot tarzı ayakkabılarda da tecrübesini konuşturmaktadır. Kış aylarının olmazsa olmazı olan botlar, ergonomik, şık ve rahat tasarımları ile inci ayakkabıda sergilenmektedir. Deriyi konuşturan marka, bot modellerinde de deriden vazgeçmemiş deri botları üreterek kış aylarında ayağımıza kalkan görevi görebilecek botları imal etmiştir. Şıklığın sembolü olan İnci bot, bağcıklı, bağcıksız olmak üzere farklı modellere sahiptir. Renk olarak da adeta gökkuşağı misali birçok rengi bota uygulamış olan İnci, her yaştan bireye hitap etmektedir.

Bu derilerin özel yanları bulunmaktadır. Bir kere İnci bot gerçek, hakiki deriden üretilmektedir. Bu da demek oluyor ki ayaklarınız nefes alabilecek. Bu sayede kışın ayaklarınız ayakkabılara hapis kalmayacak ve ayak kokusu şikayetleriniz baş göstermeyecektir. Ayakkabıların içinde oldukça rahat olan ayaklarınız gün içinde botun ağırlığını hissetmeyecek bu sayede de oldukça rahat bir şekilde çalışmanız sağlanacaktır.

İnci Ayakkabı
İnci Ayakkabı

İnci Ayakkabı Modelleri

Her ortamda oluşturduğumuz tarz birbirinden farklıdır. Bu tarzların her birine İnci ayakkabı modelleri sayesinde kavuşabiliriz. Ürün çeşitliliği sayesinde herkese yetecek kapasitede olan inci, gerek baloya giderken, düğüne ya da nişana giderken, şık bir yemek davetine katılırken giyeceğiniz ayakkabıların yanı sıra günlük giyebileceğiniz ayakkabılara da İnci ayakkabıdan ulaşabilirsiniz. Şimdi de İnci ayakkabıda bulunan ayakkabı modellerini inceleyelim. İncide yer alan erkek ayakkabı reyonunda; bot, sneaker, mokasen, bağcıklı ve loafer tarzı ayakkabı modelleri bulunmaktadır. her ayakkabı çeşidinde onlarca rengi deriyle barıştıran firma, yeni tarz oluşturmada üstüne kimseyi tanımadığını bir kez daha kanıtlamıştır.

Sneaker ayakkabılar, günlük hayatta size yol arkadaşlığı yapabilecek tarzda olan ayakkabılardır. Hafif topuklu ya da yeni modaya uygun yüksek platformlu sneaker ayakkabılar sizi oldukça şık gösterecektir. Bir erkeğin imajı hususunda çok önemli bir role sahip olan ayakkabılar, inci kalitesiyle zirveye ulaşmaktadır.

Dilerseniz İnci kalitesini bir de bayan ayakkabılarında görelim. Zerafete ve şıklığa çok önem veren bayanlar doruklara İnci ayakkabı modelleri çıkmaktadır. İnci ayakkabıda bayan reyonunda bulunan ayakkabı modellerine bakacak olursak; bot, çizme, topuklu, topuksuz, mokasen, babet, sneaker, sandalet vb. tarz birçok ayakkabı çeşidi mevcuttur. Siz de eğer deride bir tarz oluşturmak istiyorsanız İnci ayakkabıyı tercih etmelisiniz.

İnci Bot
İnci Bot

İnci Deri İletişim

Verdiği hizmet kalitesinin standartlarını her geçen gün arttıran İnci Deri, müşteri memnuniyeti konusunda da zirveyi korumaktadır. Müşterilerinin oluşabilecek herhangi bir aksilik durumunda mağdur olmamaları için gerekli her şeyi yapmaktadır. Bu nedenle de kendisine ulaşımı kolaylaştırmaktadır. İnci deriye telefondan ulaşabileceğiniz gibi mail adresinden de mail yolu ile ulaşabilirsiniz. İnci deriye telefondan ulaşmak için; 444 74 63 numaralı telefonu aramanız yeterlidir. Müşteri canlısı müşteri hizmetleri sizlerin oluşmuş ya da oluşabilecek herhangi bir sorunda, ellerinden geleni sabırla yapacaklardır. Eğer inci deriye mail yoluyla ulaşmak istiyorsanız; info@incideri.com adresine mail atmanız yeterlidir.

Gerek şikayetleriniz gerekse istek ve talepleriniz özveriyle incelenmekte ve gereken cevap samimiyetle tarafınıza iletilmektedir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

2 × two =