Yaz aylarının kaçınılmaz hastalığı ishal ayrıca hastalıkların yan etkisi olarak da baş göstermektedir. Bazen canınız istediği için veya vücudunuza iyi geleceğini düşündüğünüz bir gıdayı tükettiğinizde vücudunuz arıza verebilir.  Bazen de ilaçların veya hastalıkların yan etkisi olarak ortaya çıkan ishaller olabilmektedir. İşte bu yazımızda ishale yakalanan bireylerin işine fazlasıyla yarayacak ishale ne iyi gelir hakkında siz değerli ziyaretçi kitlemizin işine gerçekten yarayacak yöntemlerden bahsedeceğiz. Ayrıca vereceğimiz yöntemler tarafımızca denenmiş olup işlevi geçmişten günüme fazla kişi tarafından bilinmeyen çok etkili yöntemlerden bahsedeceğiz. Son noktayı koymadan öncede bu doğal yöntemleri deneyip de sonuç alamayan ziyaretçimiz için bir ilaçtan söz edeceğiz. Eğer ishaliniz hiç geçmediyse bu ilacı kullanmanızda sakınca yoktur.

İshale Ne İyi Gelir
İshale Ne İyi Gelir

Karın Ağrısı Ve İshale Ne İyi Gelir
İshalin yanında birde karın ağrısı şikayeti de baş göstermişse eğer size verebileceğimiz çok kolay ve etkili bir yöntem var. Sadece yoğurt, yanlış söylemedik ve yanlış duymadın evet sadece yoğurt. Günde 3 kez yiyeceğiniz yoğurt ile hastalığınızı minimize edeceksiniz.  Ev yoğurdu tercihiniz olsun hiç yoksa market yoğurdu da kullanmanız olabilir. Yoğurt biraz eşi olsun. Ekşi yoğurt ishale daha iyi gelir. Sabah, öğle ve akşam şeklinde günde üç kase yiyeceğiniz yoğurt derdinize deva olmakta ve ishal için kaçınılmaz bir son olacağından endişeniz olmasın.

İshale Ne İyi Gelir İbrahim Saraçoğlu
İshale Ne İyi Gelir İbrahim Saraçoğlu

İshale Ne İyi Gelir İbrahim Saraçoğlu
Her hocanın değişik çözümleri ve önerileri olduğu gibi yoğunlukça merak edilen İbrahim Saraçoğlu’ nun da İshale Ne İyi Gelir konusuna bir çözümü elbette var. Değerli hocamız kuru karanfil kullanın diyor. Kuru karanfili ishale iyi gelen yiyecekler kategorisinde belirtmiş ve böyle bir sorun yaşayanların karanfilin kuru olanını kullanmalarını tavsiye etmiştir. Ancak bu metobilik bünyelere göre değişiklik gösterdiği için eğer uyguladıktan sonra 1gün içinde ishalinizde azalma olmazsa başka yöntemleri  deneyiniz.

Karın Ağrısı Ve İshale Ne İyi Gelir
Karın Ağrısı Ve İshale Ne İyi Gelir

Mide Bulantısı Ve İshale Ne İyi Gelir
Eğer herhangi bir mide problemi yaşamıyorsanız ve ishalden mide sorunu oluştuğu düşüncesinde iseniz bunun çok iyi bir çözümü var. Tatlı, şekerli ve kola dahil tüm abur cuburlardan 1-2 gün kesinlikle uzak duruyorsunuz. Günde içeceğiniz 3 çay ile Mide Bulantısı Ve İshale Ne İyi Gelir sorunuzu çözümleyebilirsiniz. Bildiğimiz normal siyah çayı normal çay yapıyorsunuz anca tek önemli nokta içeceğiniz çayı baya koyu için ki etki etsin. Koyu yani çok demli çayı günde sabah tan başlayarak 2 saat arayla 3 kez içmeniz ishal için çözüm olacağı gibi midenizi de rahatlatacaktır. Ayrıca mide ağrısı çekenler yağlı yemeklerden kesinlikle uzak durmalısınız.

İshal
İshal

İshale Ne İyi Gelir Kola
İshale kola iyi gelir diyen şahısla itibar etmeyiniz. Çünkü kola hem asitinden olsun hem de içinde bulundurduğu kimyasal artı yüksek şeker oranından ötürü ishale iyi gelmemekle birlikte siz daha kötü yapabilir. Bunun yerine alacağınız sade maden suyuna atacağınız bir adet yetişkin aspirini ile ishal için ideal bir çözüm oluşturabilirsiniz. Günde 1 kereden fazla denemeyiniz.

Her yolu denedim İshale Ne İyi Gelir konularından kendime hiçbir çözüm bulamadım diyen ziyaretçilerimiz sizin için bir ilaç tavsiye edeceğiz. Eğer herhangi bir şeye alerjiniz var ise ilacı almadan önce eczacıya danışınız. Sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. İlacın İsmi REFLOR dür. Tüm eczanelerden temin edebilirsiniz. Günde sadece 1 tane kullanmanız gerekiyor. Zaten ilk kullanımdan 1-2-3 saat içinde ishalinizi büyük ihtimalle kesecektir. Diğer günde 1 adet daha içerek işinizi garantiye alabilirsiniz. Max. 4 gün içinde ishaliniz geçmezse mutlaka doktora gidiniz.

İshale Ne İyi Gelir reflor
İshale Ne İyi Gelir reflor

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

2 × 5 =