Türkiye’nin en bilindik en kaliteli markaları ile anlaşmalar yaparak sizlere ev dekorasyonu, ev tekstil kozmetik, giyim, ayakkabı, aksesuar ve daha birçok kategoride ürün sağlayan Markafoni müşteri hizmetleri açısından geniş bir yelpazeye sahip olmaktır. Hiç beklemeden danışmanlık hizmeti almanızı sağlamaktadır. Ayakkabı markalarından Flo, Ayakkabı Dünyası, Butik ve giyim markalarından Park Bravo, Tommy, Hilfiger, Henry ve bunun gibi daha birçok marka ev dekorasyon ve kozmetik de ise birbirinden ünlü ve kaliteli markalar bu sitede sizleri beklemekte ve sitemiz müşteri memnuniyetine esas olarak hizmet vermektedir.

Markafoni iletişim
Markafoni iletişim

Markafoni iletişim canlı destek ve açık adres imkanı ile sizlere ulaşılabilir telefon numaralarını sağlamakta böylece kullanımı daha konforlu ve daha güvenli hale getirilmektedir. Online alışveriş keyfini sorunsuzca verebileceğiniz Markafoni 2008 yılında kurularak Türkiye’nin ilk online alışveriş sitesi olma özelliği taşımakta ve bu sebeple en köklü ve en güvenli alışveriş sitesi olarak hizmet vermektedir

Sizlerde en bilindik markalardan giyinmek ve kampanyalı yada indirim kuponu alışveriş yapmak istemez misiniz? 100 TL ve üzeri alışverişler de fazla ürün alımın da ve bunun gibi daha birçok ayrıcalıklı alışveriş sunumunu sizlere sağlayabilen Markafoni, Markafoni müşteri hizmetleri ve iletişim bilgileri sayesinde sizlerin kullanıcılar olarak aklınıza takılan veya sorun olarak karşılaştığınız durumlar da en büyük desteği sağlar.

İLETİŞİM

VİPİNDİRİM ELEKTRONİK HİZMETLER VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Genel Müdürlük Ofisi: Ayazağa Cad. No:4 Uniq İstanbul Plaza: B2 / Kat:3 / Maslak – Sarıyer
Ürün İade Adresi: Anadolu Mah. Kanuni Cad. No:18 Orhanlı/Tuzla 34956 İstanbul
Ticaret Sicil No: 661076
Vergi Dairesi: Maslak
Vergi No: 9250405764
Mersis No: 0925040576400013

 

Markafoni iletişim
Markafoni iletişim

En güzel kolaylıklarından biri olan internet üzerinden alışveriş özen ile hazırlanmış ve arkasında güveninizi kazanacak deneyimli sitelerden yapılmalıdır. Aksi takdir de sizler internet üzerinden alışverişleriniz de değişim veya iade imkânına sahip olamaz hoşlanmadığınız ürünü kullanmak zorunda kalır üstelik kalitesiz bir ürüne gereğinden fazla ücret ödemiş olursunuz. Bu nedenle hangi sitelerden alışveriş yaptığınıza iyi karar vermeli kaliteli ve köklü siteleri seçerek müşteri hizmetleri ve iletişim bilgileri açık olan alışveriş sitelerini tercih etmelisiniz. Mağazadan çok daha fazla çeşidi ve markayı bir arada bulabileceğiniz Markafoni online alışveriş sitesi alışveriş tutkunları tarafından en çok tıklanan ve en çok ürün satın alınan online sitedir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

twenty + 3 =