Markafoni Türkiye de kurulmuş bir moda bazlı alışveriş sitesidir. Bu konuda sizlere Markafoni.com un kimler tarafından nasıl kurulduğundan başlayıp tüm yönlerini ve sistem dahil olayların nasıl işlediği hakkında bilgiler verdikten sonra indirimlerden yararlanabilmeniz açısından Markafoni indirim kodu paylaşacağız.  Modayı seviyorsanız ve modayla iç içe olup alışveriş yapmaktan zevk duyuyorsanız tam sizin için ideal bir site. İçeriğinde birçok ünlü marka hakkında en seçkin ürünleri bulup inceleme fırsatının yanında markafoni üzerinden satın alma işlemleri de yapabilmeniz için yolunuz açık. İstediklerinizi alabilmeniz için sistem üzerine üye olup kendinize bir hesap oluşturduktan sonra işlemlerinizde kendi kişisel hesabınızı kullanabilirsiniz.

Markafoni
Markafoni

Hemen sizi 2008 yılına götürmek istiyoruz. Çünkü markafoni 2008 senesinde kurulmuştur ve toplam 3 adet şahıs tarafından site yayını başlamıştır. Bu 3 kişi ortak olmakla birlikte website üzerindeki hakları eşittir.  Arada sadece keçen kısa bir süre sonra site artık Türkiye’de lider online alışveriş sitesi konumuna gelmiştir yada bu sitelerden biri olmuştur. Günümüz dolaylarında hala yayın hayatını sürdüren website insanlık ve internet dünyası için güzel bir girişim olmuşa benziyor.  Sadece Türkiye de bayisi olmayan Markafoni birçok ülke üzerinden çalışmalarını yapmaktadır Canım ülkemiz Türkiye dışında Avusturalya ve Yunanistan gibi ülkelerde de her zaman iyisi olmak için çaba göstermeye devam ediyorlar. Her sene çok yüksek cirolar yakalayan markafon işlerini sürekli arttırarak devam ettiği için kazancı artmaktadır. Tabi tek faktör buda değil. İnsanların teknolojiye alışması ve teknolojinin sürekli artışlar sağlaması her evde en azından 1 bilgisayar yada cep telefonu olması kolaylığını sağladığı için ucu ve sonu belli olmayan internet dünyasında gezen canlı sayısı tavan yaptı diyebiliriz.

Aslında bu iyiye işarettir. Her şeyin iyi yönü ve kötü yönü mevcuttur. Önemli olan bu kötü kısıma gelince gözleri kapatmak ve görmezden gelmektir. Genelde insanların kafası hep kötü yöne çalışır fakat unutmayın bu insanların çok büyük zararına olabilir. Siz teknolojinin üretiliş amacına bakın ve ona göre kullanın. Hatta nasıl daha iyisini yapabiriz diye düşünün ki insanlığa faydanız olsun. Markafon da alışveriş sitesi ve e-ticarette güven esastır unutmayın.

Markafoni
Markafoni

Haa bu arada tekrar hatırlatmak istiyoruz ki konun en altında bulunan Markafoni indirim kodu başlığı altında sizlere sunduğumuz ve ihtiyacınız olacak size markafoni üzerinden satın aldığınız ürünler için çokça indirim sağlacak olan markafoni indirim kodu mevcut olmakla beraber sürekli yeni kodlar eklenip, pasif olanlar silinip, sistem anlık olarak güncel halde tutulmaya sağlanmaktadır.

Gündelik yaşantınızda veya özel günlerinizde kullanmak istediğiniz adeta tasarım harikası ürünleri, ayakkabıları, markafoni elbise ve takı cinsinden binlerce ürünü tek klavye hareketiyle satın alıp kullanabilirsiniz. Site üzerinde bulunan tüm ürünler orijinal olmaktan ötürü has satıcı firması tarafından sağlandığı için aklına takılan ve anlamsız düşüncelere girdiğiniz sorular aklınızı yıpratmasın bu sorunuza buradan cevap veriyoruz. Ürünler sağlamdır ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

markafoni elbise
markafoni elbise

Şuana kadar yaptığımız araştırmalar ve yaşadığımız deneyimler sonucu markafoni.com hakkında bazı görüşleri değerlendirip kendi görüşlerimiz ile karşılaştırmalar yaptıktan sonra bazı olumlu veya olumsuz durumlar söz konusu oldu. Ancak hemen endişe yapmanıza gerek yok Markafoni: Türkiye’nin İlk ve Lider Özel Alışveriş Sitesi çıkarttığımız sonuçların %90 ı olumlu yöndedir.

Markafoni’ nin bu kadar çok tercih edilmesinin asıl sebebini müşteri memnuniyeti sağlamalarına bağlıyoruz. Satın aldığınız ürünler için sağladığı sorunsuz ve hızlı teslimatta işi çekici kılan tarafı oluyor.  Yani e-ticaret hayatınızda hem aldığınız ürünler için ultra düzeyde memnun oluyorsunuz hem de hızlı kargo ile 1-2 gün içerisinde Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun ürün evinize kadar kargo tarafından teslim ediliyor.  markafoni.com için Bizimde hoşumuza giden yönü de bu oldu internet sektöründe böylesi hoş özellikleri bir arada bulmak ve bu belirtilen özellikleri uygulamasını tam anlamıyla yapan site sayısı bir elin on parmağını geçmez diyoruz.  Sadece bunlarla da bitmiyor günlük sağlanan imkanlar ve hediyelerin olması da güzel. Genelde yeni üye çekmek için yapılan hediye kampanyalarından yararlanmak için bir üye hesabı oluşturmak için gün arıyorsanız fırsatları takipte kalın diyoruz.

markafoni.com
markafoni.com

– Tüm Kampanyalar   – Kadın   -Erkek   -Giyim   -Bebek&Çocuk    -Aksesuar    -Ayakkabı&Çanta     -Kozmetik    -Spor&Outdoor    -Ev&Yaşam

Markafoni sitesinde yaptığımız ufak bir gezinti sonucu gözümüze çarpan genel kategoriler oldu. Bu genel kategorileri yukarıdan bulabilirsiniz.

Yaptığımız uzun incelemeler ve takipten sonra artık mağazamıza puan vermeden geçmekte olmaz. Mağaza Puanı:  4.1/5 mağazamıza 5 üzerinden 4.1 puan verdik. Neden bu kadar verdiniz derseniz eğer siteyi her yönüyle inceledik yazılımından tutun sonra noktasına kadar dikkate aldık ve bu puanda karar kıldık. Markafoni için verdiğim puanda herhangi tereddüt yaşamıyoruz bizim için yeterlilik düzeyi budur. Ancak önümüzdeki seneler içinde site hakkında yapacağımız yeni güncellemeler dahilinde puanda güncellemeye gitmemiz söz konusu olabilir. Kendini geliştiren bir sistem için puanı arttırmak bizim için bir onurdur. Şuana kadar herkesin hakkını verdik ve vermeye de devam edeceğiz.

markafoni.com
markafoni.com

İnternet camiasında alışveriş yapmak kadar eğlendirici ve heyecanlı bir alışveriş alanı olduğunu düşünmüyoruz. Bu yüzden siz değerli ve bilinçli ziyaretçilerimizi online alışveriş sitelerine bekliyoruz. Unutmayın alışverişten önce sitemize girin ve alışveriş yapmak istediğiniz site hakkında bilgi alın ki sonradan problem yaşamayasınız.

Konu içerisinde be en başlarda Markafoni indirim kodu paylaşması yapacağımızı söylemiştik. Hemen aşağıda sizler için gerekli Markafoni indirim kodlarını paylaşıyoruz. İstekleriniz alıp promosyon bölümüne yapıştırarak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Konu altına yorumunuzu belirtmeyi unutmayınız.

Markafoni İndirim Kodu
Markafoni İndirim Kodu

Markafoni İndirim Kodu:

Sizce de www markafoni com üzerinden daha ucuza alışverişin zamanı gelmedi mi? Ucuzluk=Tasarruf. Paranız cebinizde kalsın istemez misiniz? Genelde yapılan alışverişin ucuz olanı el ve cep yakmayını yani eve gittiğinizde ürün bozuk çıksa bile hiç takılmayacağınız rakamlarla yapılan alışveriş makbül olandır. Bir pantolon vardır 700 dolardır ancak hemen ilerideki mağazada ona benzer 200 lira ya pantolon vardır. Yapmanız gereken onu seçmek. Sonuçta hepsininde ömrü 1-2 veya en fazla 1 sene oluyor. Sonra gidecekleri yer eski elbiseler reyonudur.

– Markafoni Ücretsiz Kargo Kampanyası: Bu kampanya için herhangi bir kod gerekmemektedir. Site üzerinde tek seferde gerçekleştirdiğiniz +50Tl alışverişlerinizde kargo bedava oluyor. Tek yapmanız gereken elli liranın üstünde eşya satın almak.

– %20 Markafoni İndirim Kuponu: Belirttiğimiz indirimin bazı koşulları vardır. Ancak tek bir şartı mevcuttur. CEPTETEB kullanıcı olmanız gerekiyor. Eğer CEPTETEB kullanıcı iseniz alışverişlerinizde kullanacağınız %20 indirimi kullanabilirsiniz.

– 15 TL Puan hediye: Kampanya siz alışveriş çılgınlarına BKM Express tarafından geldi. BKM Express in belirttiğimiz marka ile yaptığı anlaşma ile yapmakta olduğunuz 75 tl ve üzeri alışverişleriniz için 15 tl lik indirim verilmektedir. Yani 80 Tl lik bir ürün aldığınızı varsayarsak bu ürün size indirimden ötürü 65 liraya gelmiş olacak. Harika!


–  %25 Markafoni Tommy Hilfiger:
Herkes tarafından daha çok ilgi gören markafoni indirim kodu bu olsa gerek. Tommy Hilfiger markalı ürünlerin tümünde %25 indirim mevcut ve indirim için yapılması teşvik edilen bir yol yok sadece ürün satın alımlarınızı otomatik şekilde uygulanacaktır.

– %50 Markafoni Ayakkabı İndirim Kampanyası: İşte markafoni’den beklenen indirim herkese geldi. Markafoni.com üzerinden alacağınız tüm ayakkabıların 2. Sinde anlık olarak %50 indirim fırsatını yakalayacaksınız. Bizden tavsiye bu indirim kaçırmayın ve ayakkabı almak istiyorsanız eğer ya 2 tane alın yada bir arkadaşınızla oturun beraber birer tane alın ki indirim olsun.

– 2 AL 1 ÖDE Markafoni Kozmetik İndirimi:  Bu indirim sanki daha çok kadınlar için yapılmış gibi geldi bize. Evet, kozmetik dostları ve kullanıcıları artık fırsat elinizde 2 alıp 1 ödeyeceksiniz. Fırsatı kaçırmayın. Kampanya koşulları ve anlaşmaları gereği ‘’Maybelline New York, Loreal Paris ve Garnier’’ markalarına ait ürünler için indirim uygulanacaktır.

– 3 AL 1 ÖDE Markafoni Ayakkabı İndirimi: Arkandayız markafoni bu tür kampanyalara sitenizde yer verip ziyaretçilerinizi sevindirip kullanıcı dostu olduğunuz için arkanızdayız markafoni. Bu kampanya kısa bir süreliğine gelmiş olup 3 çift ayakkabı alımları sadece 49.99 olarak hesaplanacaktır.

%10 ParafPara hediye: Parafı da vermeden konuyu bitirmek istemiyoruz. Parafpara kullanıcıları yine iyisiniz. Sizi düşünen biri her zaman yanınızdadır. 150 lira ve üstü alışverişlerinizde %10 parafpara hesabınızda. Bol alışverişler.

markafoni
markafoni

2 YORUMLAR

  1. Markafoni zaten Türkiye çapında nam salmış bir sitedir. yılların geçmişi var sitede. yani gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. beslenen bir alışveriş mi yapıyorum ve şu ana kadar ciddi bir sorunla karşılaşmadım.

  2. Markafoni gerçekten kaliteli hizmet veriyor. Alışveriş yaptığım sürece hiçbir problemle karşılaşmadım. İndirim kuponu olayı gerçekten araştırınca işe yarıyor ve kar sağlıyor herkese tavsiye ederim.

CEVAP VER

3 × 5 =