Tüm ziyaretçilerimize öncelikle burdan İçeriGir ekibi olarak Selam ve Saygılarımızı iletiyoruz. Şuan size büyük müjdeyi veriyoruz! Yayına girmesi ile birlikte fenomen olan ve büyük bir ilgi ile izlenen yotube kanalı Mustafa Bıyıklı kanalından bahsedeceğiz. Merak edenler için kanalın linkini hemen aşağıda paylaşacağız. Vine, sokak röportajları, kışkırtma, en önemlisi challenge, sosyal deneyler, günlük hayat ve daha bir çok alanda faaliyet gösteren bir kanaldır. Çok farklı içerikleri barındırıyor ve izlerken hiç sıkılmıyorsunuz. Herkese iddetle bu kanala abone olup takip etmelerini tavsiye ediyoruz.

Link: BİMDEN ABUR CUBUR – ÇOK EĞLENCELİ!!
Yukarıda linkini belirttiğimiz videoda bimden alınan ürünlerin tanıtımı yapılıyor tadına bakılarak ayrıca fiyatlarıda belirtiliyor. Amaç ürünleri tanıtmaktan daha çok mizah yapmak! Çok komik ve eğlenceli bir video olmuş kendilerine böyle bir proje içerisinde yer aldıkları için başta Mustafa Bıyıklı olmak üzere tüm konuk ve ekibine teşekkür ediyoruz.

Link: BOKS MAKİNESİNE KAFA ATTIK! UÇAN KAFA BURDA!
ikinci olarak en çok izlenen videolar arasında bu video var! Yumruk gerçek adıyla boks makinesine atılan kafa darbeleri çok güzel olmuş ve youtube ziyaretçileri tarafından çok çok büyük bir ilgi ile izleniyor! Herkese bu videoları izlemelerini ve sayfaya abone olmalarını, yorum yapmak isteyenlerin yorum yapmasını ayrıca like atmalarını tavsiye ediyoruz. Bu yazımızıda bu şekilde sonlandırıyoruz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

eighteen − one =