İnsanların en sevdiği ve severek izlediği şeylerden bir tanesi sevişme ve sevişme sahneleridir.

Sevişme Sahneleri

Geçtiğimiz yıllardan bu yana insanlar cinsellik konusunda değişik fanteziler deneyerek birçok sevişme sahnesi ortaya çıkmıştır. Sevişme sahneleri insanların iç duygularını değiştirip heyecanlandırarak daha mutlu daha iyi bir hayat sürmesini sağlar. Bu sahneleri izleyen insanlar kendileri de sahnedeki deneyimleri kullanarak o şekilde sevişmek isterler. Ön sevişme denilen bir deneyim vardır. Ön sevişme yapmayan insan cinsel birliktelikten daha az zevk alır. Ön sevişme yaptıktan sonra cinsel birliktelik yaşayan insanlar hayatlarında daha mutlu işlerinde daha iyi ilerleyen insanlardır. Ön sevişme sadece erkek tarafından değil kadınlar tarafından da yapılır. Kadınların da erkeklere bu konuda yardımcı olması gerekmektedir.

Ön Sevişmede Yapılması Gerekenler!

Siz ve partneriniz birlikte ön sevişme yaparken birbirinize dokunun. Bu dokunma sizi ve karşınızdaki insanı daha mutlu edecek, endişelerini azaltacaktır. Erkeklere oranla kadınların daha fazla dokunması gerekmektedir. İlk kez yapılan veya daha daha önce sevişmiş bir insana kadının dokunması erkeğin o durumdaki heyecanını alacak, daha rahat hareket etmesini sağlayacaktır. Kadınlar erkeklerin vücudunda parmaklarını yavaş yavaş gezdirirse erkekler bu durumdan daha fazla zevk alacak ve kadına karşı ilgisi daha da fazla olacaktır. Birçok kadın kendisi hiç bir şey yapmadan tüm her şeyi erkeklerden beklemektedir. Bu doğru bir davranış değildir. Kadınlar erkekleri ne kadar mutlu ederse erkekler de kadınları o kadar mutlu etmektedir.

Birbirinizin Kokusunu Hissedin!

Sevişme sahnelerinde de olduğu gibi siz de karşınızdaki insanın kokusunu hissedin. Birbirinizin kokusunu hissettiğiniz takdirde o ilişki daha zevkli olacak ve daha sonrasında daha mutlu olacak birbirinize karşı ilginiz artacak, ve daha düzenli, daha samimi bir ilişkiniz olacaktır. Elbette birbirinizi koklamadan önce kadın veya erkek illaki duş almalıdır. Duş aldıktan sonra güzel bir şekilde birbirinizi koklayarak ve dokunarak sevişme yaparsanız karşınızdaki insan sizlere daha da bağlanacak ve sizinle tekrar tekrar sevişmek isteyecektir. Özellikle de kadınların bu gibi şeyleri yapması erkekleri daha da sevecen yapmaktadır.

Sevişirken Konuşun!

Karşınızdaki insan ile sevişirken birbiriniz ile konuşun. Birbirinizi neden sevidiğinizi, ne kadar arzu ettiğinizi birbirinize söyleyin. Karşınızdakine size neler yapmak istediğini sorun, sizde ondan ona yapmak istediğiniz şeyleri söyleyin. Sevişme sahneleri konuşmadan olmaz. Sizler de karşınızdaki insan ile daha güzel, daha ateşli bir şekilde cinsel birliktelik yaşamak istiyorsanız sevişme sırasına karşınızdakiyle her şeyi konuşun. Unutmamanız gereken bir diğer şey sevişmelerin en önemli unsuru konuşmaktır. Karşınızdaki insan ile utanmadan onu daha mutlu edecek konular hakkında konuşmanız onu etkileyecek ve sizleri daha çok istemesine sebep olacaktır. Karşınızdaki kişiyi elinizde tutmak istiyorsanız sevişirken onunla kesinlikle konuşmayı unutmayın.

Birbirinizi Kesinlikle Görün!

Karşınızdaki insana dokunurken onun bedeninin sevdiği ve sevmediği yerleri kesinlikle görün. Sizde karşınızdakine bedeninizin sevdiğiniz ve sevmediğiniz yerini gösterin. Ve bu yerleri unutmayın. İlerde yaşayacağınız ilişkilerde bu sizlerin çok işinize yarayacaktır. İlişki sırasına karşınızdakini daha da mutlu etmek için onun sevdiği yerlere dokunmanız onu daha mutlu edecektir. Her insanın sevdiği, zevk aldığı yerler tabi ki farklıdır. Sizler bu gördüğünüz yerleri unutsanız bile bir dahaki sevişmenizde o görüntüler hafızanızdan asla kaybolmayacağı için yeniden hatırlayacaksınız. Karşınızdaki insanın beğenmediği yerlerine de dokunun ve oraları da görün. Sizin oraları beğenmeniz karşınızdaki insan size değer veriyorsa onun daha da çok hoşuna gidecek ve sizle devamlı birlikte olmak isteyecektir.

Birbirinizin Vücudunu Tadın!

Her insanın parmak izlerinin, kokusunun farklı olduğu gibi teninin de tadı farklıdır. Karşınızdaki insanın teninin tadına varın. Karşınızdaki insanın teninin istediğiniz yerini öpün, ısırın, koklayın. Bu durum partnerinizin daha çok hoşuna gidecek ve sizden kopamayacaktır. Sizde aldığınız o tat dolayısıyla karşınızdakinin tadına bakacak ve başka bir insanı tatmak istemeyeceksiniz. Eğer karşınızdakinin tadına bakarsanız sevişmeniz daha çılgınca olacak ve daha sonra yaşayacağınız cinsel ilişkiden daha çok tat alacaksınız. Biraz önce partnerinizin dokunarak sevdiği ve sevmediği yerlerini öğrenmiştiniz. Şimdi de o öğrendiğiniz yerlere dilinizin ucu ile hafif hafif dokunun. Karşınızdakinin bu durum öyle hoşuna gidecektir ki sizlerle daha ateşli sevişecektir.

Görünümünüze Dikkat Edin!

Görsel duruş her insanın en çok dikkat ettiği unsurlardan bir tanesidir. Karşınızdaki ile sevişmeden önce vücudunuza biraz bakım yapın. Özellikle de kadınlar erkekleri görsellikleri ile etkilemek ve daha uzun bir süre sevişmek istiyorlarsa kendi bakımlarına dikkat etmeliler. Uzun bir ön sevişme hayal eden bir kadın, görünümüne dikkat ederek erkeğin aklını başından alır. Aklı başından giden erkek kadınla daha güzel daha uzun bir süre sevişmek isteyecektir. Kesinlikle unutmayınız ki bir ön sevişme, kadın ile erkek arasındaki uyumluluğu daha da artırır. İlerleyen zamanlarda huysuz bir insan yerine daha sevecen ve sempatik bir erkek bulabilirsiniz.

Birbirinizle Kötü Konuşun!

Ön sevişme sırasında erkeğe söyleyeceğiniz kötü kelimeler onu daha da baştan çıkaracaktır. Birçok insan kötü konuşmak istemez. Kötü konuştuğunuz zaman erkeklerin sizden soğuyacağını düşünür. Lakin tam tersine ön sevişme sırasında terbiyeyi bir kenara bırakın. Partneriniz ile cinsel ilişki sırasına ne yaşamak istiyorsanız o sizleri öperken sizde ona bunlardan biraz bahsedin. Bu durum karşınızdaki insanı daha da baştan çıkaracak ve sizlere daha da çok bağlanmasını sağlayacaktır. Özellikle de kadınlar erkeğim, hadi gibi cümleler kurduğu zaman erkekler daha da fazla isteyecektir. Erkekler de kadınlara bu tür cümleler kurabilir. Ancak bir erkeği sürekli elinde tutmak isteyen bir kadın, ön sevişme sırasında bunları söyleyerek onu daha uzun bir süre elinde tutabilir.

Öpüşmeyi İyi Bilin!

Uzun yıllardan bu yana birçok insan sevişme sahneleri sırasında öpüşmeyi sıkıcı bir hareket olarak görür. Ancak kesinlikle öyle değildir. Partneriniz ile yaptığınız doğru bir öpüşme sayesinde ona daha da fazla zevk vererek onun sizlere karşı daha da çok ilgi duymasını sağlayacaktır. Erkeğinizi baştan çıkarmak ve onunla daha çok birlikte olmak istiyorsanız o sizleri öpmeden önce sizler ateşli bir öpücükle işe başlayın. Bu durum erkeğin oldukça hoşuna gidecektir. Daha sonra erkeği ateşli bir şekilde öpmeye devam edin. Bu şekilde yaptığınız için erkek sizden daha da isteyecek ve sizler de vereceksiniz.

Nasıl Ateşli Öpüşülür ?

Erkekle sevişme sırasında öpüşmeye başlamadan önce onun alt ya da üst dudağını dudaklarınızın arasına sıkıştırın. Çok fazla ileri gitmemeye dikkat ederek dudaklarını ısırın. Çok fazla olmamaya dikkat ederek kanatmayacak şekilde karşınızdakinin dudaklarını ısırmayı ihmal etmeyin. Tabi ki dudaklarını ısırdıktan sonra da durmayacaksınız. Dudaklarını, boynunu ve vücudunun diğer yerlerini de öpmeyi unutmayınız.

Ellerinizi İyi Kullanın!

Partneriniz ile ön sevişme sırasında sadece yüzünüz ile değil elleriniz ile de onu okşayın. Erkekle öpüşürken aynı anda ellerinizi de onun cinsel organının üzerinde gezdirin. Bu yaptığınız kadar erkekleri baştan çıkartacak ve ön sevişmeden zevk aldıracak başka bir şey yoktur. Sevişme sırasında her şeyi karşınızdakinden beklemeyin. Kadınlar olarak sizlerin erkeğe yaptığınız şeyler onları daha mutlu edecek ve sizlere daha çok bağlayacaktır.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

one × one =