Konumuza geçmeden önce özellikle belirtmek istiyoruz. Spermin insan için zarar verici bir yanı yoktur. Kadın sağlığına olumsuz etki yaptığı düşünülmüyor aksine kadın cildine çok faydalı bir besindir. Enerji ve vitamin bakımından zengin bir yapıdır. Spermin kendine has bir yapısı vardır. Bu yapı içersinde hiçbir yerde ve hiçbir besinde bulmayacağınız insan sağlığına olumlu yönde tepki veren değerler vardır. Her kadın ömründe mutlaka en az bir kere de olsa sperm yutmalı demekte fayda var. Seks yaparken birçok bayan seksin hızına ve zevkine kapılarak bazen sperm yutabiliyorlar. Sonrasında yutulan spermlerin herhangi bir zararı olur mu?, hamile kalır mıyım?, sperm yutmanın zararı var mı?, sperm yutmanın faydası var mı? Benzerinde bir çok soru aklınıza gelebilir. İşte bu yazımızda bu konu hakkında sizleri bilgilendirecek. Sperm yutmanın zararları ve faydaları hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

– Sayfanın en altında bulunan yorum yap kısmını kullanarak yorumlarınızı bize iletebilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacağımız gibi yaptığınız yorumlar sizden sonra gelen ziyaretçilere ışık tutacaktır.

Sperm Yutmak Zararlı Mıdır
Sperm Yutmak Zararlı Mıdır

Seks yaparken erkek partnerler kız partnerlerinden cinsel organını ağzına almasını ve yalamasını ister. İşte bu sırada erkek büyük bir zevk yaşadığı için bazen direk ağza boşalmalar olabilir. Bayanlarda ortamın havasını bozmamak ve karşı tarafta olumsuz etki bırakmamak için ister yada istemez spermleri yutmak zorunda kalıyor. Bu yazıyı okuyup da acaba tadı nasıl diye merak eden okurlarımız İsterseniz sizde erkek arkadaşınızla bunu deneyebilir ve erkek arkadaşınızın ağzınıza boşalmasını sağlayabilirsiniz :) Çünkü ağza boşalmak Sperm Yutmak bayanları kesinlikle hamile bırakmaz ve bariz bir zararı yoktur.

Hatta daha çok faydası var diyebiliriz. Bu yüzden her sekste en az bir kere sperm yutun deriz :) Eğer yoğun olarak seks yapıyorsanız haftada 1-2 kere yutmanız da fayda var diyoruz. Mideniz tutmuyor ve ağzınıza alamıyorsanız biraz tabularınızı yıkarak hem erkek arkadaşınızın daha çok zevk almasını sağlamak için hem de bu olayı sizinde yaşamanız amacıyla sevgilinizin penisini ağzınıza alın. 1kere yapınca bu penis yalama olayına alışacaksınız. Bundan sonra sevgiliniz istemezse bile sizde oluşan alışkanlık nedeniyle siz otomatik bir şekilde ağzınıza almaya başlayacaksınız Sperm Yutmak :)

Yalama olayını halk arasında gençler arasında ve orta yaş grubunda bolca rastlanan bir olaydır. Ancak insanlar yalama olayından fazla bahsetmezler. Neden mi ? Çünkü yalamak ve yalatmak seksin en vazgeçilmez anıdır başkası ile paylaşılsın istenmez. Yalamadan geçen bir seks aslında seks değildir. Sekse başlarken ilk aşama yalatmak ve yalamak olmalıdır.

Şimdi gelelim Sperm yutmanın faydaları ve zararlarına !

Sperm Yutmanın Faydaları;

Sperm yoğun şekilde vitamin içerdiği için faydası saymakla bitmez. İşte en önemli faydaları;

– Cilde iyi gelir.
– Yaşlılık belirtilerini geciktirerek genç kalmanızı ve daha geç yaşlanmanızı sağlar.
– Midede olan hastalıkların geçmesinde önemli ölçüde etkilidir.
– Sekse daha çok zevk katar.  Hem erkek hem de kızlar için.
– Saç dökülmelerini bilimsel olarak engellediği kanıtlanmıştır.
– Kadınlar için istediği kiloda kalmaya yarar. Yani kilo vermeyi kolaylaştırır.
– Kadınlar için doymuşluk hissi verir :) spermi yutunca bir süre acımayacağınıza eminiz :)
– Ayrıca tıb uzmanları tarafından özellikle kadınlar için belirtilmektedir. Sperm kadın cildi ve yüzü için önemli bir kaynaktır. Güzelleşmek için doğal bir madendir. Bu madeni kullanmakta büyük oranda fayda var.

sperm yutmak
sperm yutmak

Sperm Yutmanın Zararları;

Şuan için sperm yutmanın zararlı olduğu düşünülmüyor.  Hergün binlerce kişi sperm yutuyor ve şuana kadar birinin sperm yutmaktan yana zarar gördüğünü görmedik ve duymadık. Tek zararı piskolojikmen olabiliyor. Spermi yuttuktan sonra midenizi bulandırıp kendinizi kandırırsanız zararlı birşey yapmış gibi bu sefer kusmalara yol açabilir. Bu tamamen kendinizi zan altına koyduğunuzdan olmaktadır. Yoksa spermin zararı yok. Normal bir meyve suyu içmiş gibi düşünürseniz yada bitmeyen dondurmada olabilir. Bu sayede çok daha rahat spermden faydalanmış olursunuz.

Uyarı:

Yine de fazla yutmaya çalışmayın. Haftada 1 kere sperm yutmanız yeterli diyoruz :) fazlasına kaçmayın sonra olurda mideniz yan etki yapmasın.

Sperm Yutulur mu?

Şuanda bu yazıyı okuyan herkesin merakta olduğu Sperm yutulur mu? cümlesine bir kez daha burada değinmekten bir sakınca olmadığını düşünüyorum. Sperm erkek üreme oranında yani penis denilen uzun-kısa veya kalın-ince modellerden zevk patlamaları sırasında dışarıya çıkarak erkekleri daha rahat bir konuma getiren beyazımsı sıvıya sperm denir. Sperm erkekleri cinsel anlamda rahatlatmakla kalmayıp çocuk olmuşması veya karşı cinsi yani kadını tatmin etmek amaçlıda kullanılabilir. Spermler her erkekde bulunur.  Sperm yutmak insanlara ve hiçbir canlıya zarar vermez.

sperm yutmak günah mı
sperm yutmak günah mı

Buradan tüm bayanlara seslenmek istiyorum ”  sex bir ihtiyaçtır sonuna kadar bu ihtiyacınızı gidermeniz gerekir. Sex için gündelik ilişkilerde yaşayabilirsiniz. Hiçbir şekilde sakıncası yoktur. Bu dünyaya bir kere geliyorsunuz ve bu ihtiyacınızı istediğiniz herkesle gerçekleştirebilirsiniz. bol bol sevişmenizi tavsiye ediyorum. Ancak bunun tabikide dini açıdan bazı büyük yükümlülükleri olacaktır. Şimdi bunlardan biraz bahsedelim.

Sperm Yutmak Günah Mı?

Sperm konusuna girmişken tüm sorularınızı burdan yanıtlayıp sizi aklınızda bulunan soru işaretlerinden kurtarmak istiyorum. Evlendiğiniz eşiniz ile oral sekse girdiğinizi düşünürsek ve erkek tarafı ağzınıza boşalırsa bun hiçbir sakınca görülmüyor. Sonuçta eşiniz ve sabah akşam istediğiniz şekilde sevişebilirsiniz. Bir birinizin helalisiniz ve sikişmenizde bir birinize boşalmanız sorun oluşturmaz. Sperm Yutmak Günah Mı? Ancak ilişki sonralarında boy abdesti almayı unutmayınız çünkü seviştikten sonra abdest almaz iseniz yediğiniz dokunduğunuz hatta soluduğunuz hava bile size  dini ölçüden haram olur. Din alimlerine göre sikiştikten sonra aradan bir namaz vakti geçmeden abdestinizi alın derler. Bu zaman aralığına göre yani sevişme sonrasında 2 saat içinde mutlaka bedenen kendinizi temizlemelisiniz.

sperm yutmak hamile birakirmi
sperm yutmak hamile birakirmi

Erkek Sperm Yutarsa Ne Olur?

Ziyaretçilerimizden gelen yoğun istek üzerine Erkek Sperm Yutarsa Ne Olur? Sorusunuda tarafımızca yanıtlamak istiyoruz. Erkekler bişey olmaz ne olacak ki. Kadınlar yutuyor ve bişey olmadığına göre erkekler içinde sorun oluşturmayacağını belirtmek isteriz. Sperm denen sıvı sizden çıkıyor ve yutmak isterseniz yutun. Yada tadını merak edenlerde yutabilir. Ancak tarafımızca erkeklere böyle olayları tavsiye etmiyoruz.

Sperm Yutmak Hamile Bırakır mı?

Sperm yutmak kadınları hamile bırakmaz. Sperm yutarak kimsenin hamile kaldığı şuana kadar duyulmamıştır ve bilimsel olarak da imkansız bir durumdur. Sex yapanların neredeyse yüzde ellisi sperm yutuyor ve bir sorun çıkmıyor sizde istediğiniz kadar sperm yutabilirsiniz. Hamile kalmayacaksınız.

10 YORUMLAR

  1. erkeklerin yedikleri şeyler de sperm tadını çok etkiliyor. baharatlı şeyler yemişse spermin tadı da baharatlı kekremsi oluyor, tatlı şeyler yemişse spermin tadı da tatlı oluyor. ben geyim ve bir sürü erkeğin dölünü yutmuşumdur, hiçbir zararı yok, aksine erkeğine zevk vermenin hazzı ve ağzıda güzel bir anın tadı kalıyor.

  2. merhaba bende bir kaç defa avucumda yaladım sonra dudaklarıma sürdüm sonrada hepsini yalayıp yuttum ama yüzüm kıp kırmızı oldu acaba çok değerinden çok boşaldım bu sefer çok geldi benden acaba ondanmıdır tuhaflığım yoksa yuttuğumdanmı anlamadm meraklandım şimdi ya bana bişey olursa halen tadı damağımda kaldı

  3. Sperm bence zay edilmemeli. E vitamini ve protein varligiyla sexten sonra dus alacaksaniz yuzunuze ve saciniza surun yada icin diyebilirim. Yuzu gerer parlatir saclari besler icersenizde tok tutar

CEVAP VER

one × 5 =