Sürtünerek İlişkiye Nasıl Girilir

Gençlerimizin sık sık kullandığı yöntemlerden bir tanesi de sürtünerek cinsel ilişkiye girmeleridir. Sürtünerek cinsel ilişki, ilişkilerini ileri boyutta yaşayamayan bireylerin de kullandığı yöntemlerden bir tanesidir. Toplumumuz ne kadar muhafazakâr olursa olsun sürtünerek cinsel ilişki yöntemi avamından elitine kadar birçok kesimde yapılan bir eylemdir. Peki, nasıl olur sürtünerek cinsel ilişki?

Sürtünerek Cinsel İlişki
Sürtünerek Cinsel İlişki

Sürtünerek Cinsel İlişki Pozisyonları

Sürtünerek cinsel ilişki de kendi arasında kollara ayrılmaktadır, kıyafet üzerinden sürtünerek cinsel ilişki, iç çamaşırı üzerinden sürtünerek cinsel ilişki, taraflardan birinin çıplak diğerinin iç çamaşırlı olarak sürtünerek cinsel ilişki yaşadıkları bilinir.

Sürtünerek cinsel ilişkilerden başlangıç aşaması da diyebileceğimiz kıyafet üzerinden cinsel ilişki. Bu davranışta bulunan bireyler genellikle biraz daha dar ve hissettiren kıyafetler giymeyi tercih ederler. Genellikle tayt giyen kadın eşini daha fazla hissedecektir. Bu şartlar altında veya üstünde yapılan ilişkiye kıyafetli sürtünerek cinsel ilişki denir.

Sürtünerek Cinsel İlişki
Sürtünerek Cinsel İlişki

İç çamaşırı Üzerinden Sürtünerek Cinsel İlişki

İç çamaşırı üzerinden sürtünerek cinsel ilişki, bu tür sürtünerek cinsel ilişkinin ikinci aşaması diyebiliriz. Daha önce muhtemelen kıyafetle sürtünerek cinsel ilişki deneyen ve bundan zevk alan çiftimiz biraz daha fazla birbirini hissetmek adına ve güvenli olduğunu düşündükleri için iç çamaşırları üzerinden birbirlerini tatmin etme yoluna girerler. Bu şekilde iç çamaşırı ile sürtünerek cinsel ilişki yaşamaya başlarlar.

Sürtünerek cinsel ilişki iç çamaşırları üzerinden de belli bir zaman sonra sıkacak bir diğer basamak olan taraflardan birinin çıplak diğerinin iç çamaşırı ile olan sürtünerek cinsel ilişki yolunu seçerler. İç çamaşırlı olan genelde kadın olur nedense hep. Kadın biraz daha temkinli yaklaştığından olsa gerek. Bu şekilde sürtünerek cinsel ilişki yaşayan çiftimiz artık dayanamaz ve birbirlerine artan güvenden dolayı çıplak bir şekilde sürtünerek cinsel ilişki yaşamaya başlamaya karar verirler.

Çıplak Sürtünerek Cinsel İlişki

Sürtünerek cinsel ilişkinin zirvesi diyebileceğimiz çıplak sürtünerek cinsel ilişki iki taraf için de dayanılması zor olan bir eylem olsa gerek. Zaten bu basamağın diğer sorusu bakireyken hamile kalınır mı sorusudur. Bu ikisi birbiriyle kardeştirler.

Çıplak Sürtünerek Cinsel İlişki
Çıplak Sürtünerek Cinsel İlişki

Sürtünerek Cinsel ilişkide Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sürtünerek cinsel ilişkide dikkat edilmesi gereken konulardan birisi, kadın bekâretini kaybetmemek için kontrolü ele almalıdır. Ele derken kontrol kadında olmalıdır. Mümkünse kadın üste çıkmalıdır. Bu sayede istenmeyen boşalma durumunda bile sperm vajinaya gidemeyeceği için hamile kalma riski de ortadan kalkacaktır. Sürtünerek cinsel ilişkinin de risklerini bertaraf ederek zevk almaya bakacaktır.

Bir diğer sürtünerek cinsel ilişkine korunma yöntemi ise kadının yumurtlama döneminde bu eylemi yapmamaya çalışması gerekmektedir. Zira o dönemde kadının doğurganlığı arzuladığı ve dürtülerine yenilerek sürtünerek cinsel ilişkiden vazgeçerek direkt bekâretini kaybedecek bir eylemde bulunmak isteyebilir.

Tüm bunların yanında aslında sürtünme yolunla ilişki toplum olarak ne kadar sahtekar olduğumuzun bir işaretidir. Kimse kusura bakmasın toplum olarak ahlaklı gibi görünsek de aslında yapılan davranış ahlaksızlıktır. Ahlaksızlık olan cinsel ilişki değil bu şekilde yapılan cinsel ilişkidir. Aslında hepimiz birbirimize kandırmaktan öteye gitmiyoruz. Bir erkek bakire kadın ister ama bu şekilde başka bir kadınla ilişki yaşar. Bu şekilde kısır bir döngünün içerisinde bireyler gizli saklı yaşar duygularını.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

5 × two =