Vitalizma, yanık saç tedavisi amacıyla kullanılan mucizevi bir spreydir. İçeriği oldukça kuvvetli olan saç sprey saç derisine iyi gelen en kuvvetli beslendiricidir . Yanık saç tedavisinde son derece başarılı olan Vitalizma, saç derisini güncellemekte olup saçları daha dolgun, parlak ve canlı yapmaktadır. Herkesin bildiği gibi güzelliği oluşturan en önemli etkenlerden birisi saçlardır. Özelliklere kadınların en çok ehemmiyet verilen noktalardan biri olup bu gaye ile gerektiğince çok bakım yapmaya özen gösterilmektedir.

Vitalizma Nasıl Kullanılır?

Uzman Biyolog-Kozmetolog Pervin Bulgak’ın yapmış bulunduğu bildirime göre vitalizma yeni çağın en mühim icadı olarak nitelendirilmektedir. Mucizevi içeriği ve tesiri ile saçı yine kazandıran Vitalizma, gerektiğince kısa vakit ortamında mutlak bir tedavi sunmaktadır. İçerisinde saçı son derece  güçlendiren At Kuyruğu eklentisi, saçı onaran Demir Dikeni ekstratı ve Mürver ekstratı bulunmaktadır.

Vitalizma Sprey Nasıl Kullanılır?
Vitalizma Sprey Nasıl Kullanılır?

Birçoğumuzun tuvalet masasında Vitalizma saç spreyi var ama pek azımız Vitalizma saç spreylerini nasıl doğru kullanabileceğimizi biliyoruz. Acaba saçımın uçlarına mı sıkmalı, yoksa saç köklerine mi? Ayrıca bu konumuza ek olarak konunun tamamlayıcısı olarak düşündüğümüz bir diğer makalemiz olan Vitalizma Sprey: Kullananlar, Yorumlar, Tavsiyeler yazımıza göz gezdirerek kullanıcı deneyimlerini de okuyabilirsiniz. Hangi gaye amacıyla hangi saç spreyini kullanmalı?

Vitalizma Sprey Kullanımı

Vitalizma Saç spreyini etkili kullanmanın yollarını sekiz değişik öneriyle izah eden bu yazıdan sonra Vitalizma saç spreyleri ile ilgili tüm soru işaretleriniz ortadan kalkacaktır diye umuyorum.

Farklı saç tiplerine göre onlarca Vitalizma saç spreyi alternatifi olsa da seçim yapar iken Vitalizma saç spreyinin hangi gaye ile kullanılacağını göz önünde bulundurmak gerekiyor. Eğer gaye kalıcı bir saç şekillendirme tecrübesi ise ısı ile hemen aktifleşen teknolojisiyle saçları düzleştirmeyi, hacim vermeyi ve kolaylıkla kurutmayı gerçekleştiren bence en iyi saç spreyi kategorisine girebilecek Vitalizma kullanın.

Vitalizma Sprey Nasıl Kullanılır?
Vitalizma Sprey Nasıl Kullanılır?

Eğer saçlarınızın natural bir şekilde olmasını istiyorsanız, hafif tutuşlu spreyleri kullanabilirsiniz. Fırtınalı ve rüzgarlı havalarda saç stilinizin bozulmaması için yüksek tutuşlu saç spreylerini kullanabilirsiniz.

  • Vitalizma Saç spreyini kullanmadan evvelce, spreyin ucunun temiz olmasından emin olun. Böylece daha temiz ve mükemmel bir program sağlamak mümkün.
  • Yenilikçi Vitalizma spreyleri saç tellerinin yapışmasının ve kaskatı bir şekilde durmasını önlüyor. Yine de en mükemmel neticeler almak amacıyla spreyi minimum 30 santimetre uzaktan ve elle salınımlar yaparak sıkmak gerekiyor.
  • Eğer Vitalizma saç spreyiyle saçlarınıza hacim vermek istiyorsanız, baş aşağı eğilip elleriniz yardımıyla saçlarınızın diplerini karıştırarak hacim verin. Saçlarınızı kalkarken hemen arkaya doğru atın. Saç diplerini parmaklarınız yardımıyla kaldırarak saçınızın diplerine Vitalizma saç spreyini sıkmaya başlayın. Bir taraftaki Vitalizma saç spreyi kurumadan, başka tarafa geçmemeye özen gösterin.
  • Eğer titiz bir saç deriniz varsa, Vitalizma saç spreyini sadece saç uçlarına sıkmanızı öneriyorlar. Eğer hala bir vitalizmaya sahip değilseniz. Aklınızda fiyat konusunda şüpheler varsa Vitalizma Sprey Fiyatları kısmına tıklayarak en güncel fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.
  • Saçlarınıza kuvvetli bir tutuş ve hacim kazandırmak amacıyla saçlarınızın geneline Vitalizma saç spreyi sıkın ve sonrasında maşa, bigudi ya da düzleştirici sayesinde şekillendirin. Daha sonra yine Vitalizma sıkın. Moda seminerlerinin kulislerinde de vitalizma spreyinin aynen böyle kullanıldığını fark etmişsinizdir belki!
  • Doğru uygulandığında sprey, saçlarınızın erken sürede yağlanmasının da karşısına geçebilir. Eğer saç kökleriniz saçlarınızın daha evvel yağlanmaya meyilliyse, bu çözüm kesinlikle size göre. Yeni yıkamış olduğunuz saçlarınıza yuvarlak bir saç fırça yardımıyla sprey sıkın.
  • Eğer saçlarınız yağlıysa, parlaklık etkisi yaratan saç spreyleri kesinlikle kullanmayın, onun yerine mat etkili saç spreylerini kullanın.
  • Ellerinize ya da kullanmadığınız diş fırçanıza az miktarda saç spreyi sıkarak, dalgalanmış saçlarınızı düzgünleştirmeye çalışabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

seventeen − 2 =