Sevişme Yatak

Cinsel ilişki hayatı erkeklerin en önemli hayatlarından bir tanesidir. Erkekler cinsel yaşantıya kadınlardan daha çok önem verirler. Yatakta sevişmek erkekler için vazgeçilmez unsurlardan bir tanesidir. Yatakta sevişmek kavramı erkekler için sadece uyunan yerde sevişmek değildir. Güzel bir cinsel ilişki hayatı yaşayan erkekler hayatlarında daha mutlu, işlerinde daha başarılı olmaktadır. Bu konu araştırmalar neticesinde de kanıtlanmıştır. Hayatta erkekler yaşadıkları cinsel ilişkiler sonrasına pozitif de olabilirler veya ilişki sonrasına agresif, huysuz bir erkekte olabilirler. Bu yüzden kadınların erkeklerin cinsel hayatına önem vermesi gerekir. Birliktelik yaşamadan önce bir kadının erkekler sevişme yatak erkekleri daha mutlu edecektir. Cinsel ilişki sırasına kadının erkekleri elleri ile okşaması onun heyecanını alacak, daha rahat bir şekilde ilişkiyi devam ettirmesini sağlayacaktır. Her erkek evleneceği kadın ile cinsel ilişkiye girmeden önce yatakta bir kez sevişmek ister.

Yatakta Sevişmek

Yatakta sevişmek birçok erkek tarafından güzel bir şey olarak algılanır. Ancak birçok kadın bunu göz ardı ederek yapmamaktadır. Yatakta sevişmek ve daha sonra ilişkiye girmek erkeği ilişki sırasında daha mutlu edecek, kadınlara daha sevimli ve daha iyi bir partner olacaktır. Yatakta sevişme sırasına erkeği sıkboğaz etmeden erkeğe belirli bir süre tanımadan kendisi yorulana kadar kadının bir şey dememesi gerekir. Erkeklerin hayal dünyaları yatakta sevişmek kadınlara göre kat kat daha geniştir. Olmayacak bir yerde olmayacak bir bayanla sevişmeyi hayal eden birçok erkek vardır. Bir sevişme sırasına kadının erkeğe her konuda özgür olduğunu hissettirmesi ve onu harekete geçirmesi gerekmektedir. Bir erkeğe sevişme sırasında sadece yarım saat ayırıp daha sonra onu tüm gece bu durumdan mahrum etmek doğru değildir. Erkeklerin yatakta kendilerine ayrılan zamanın uzun olduğunu bilmesi onların ilişkide olan performansını yüksek oranda artıracaktır.

Erkekler Yatakta Ne İster

Kadınların cinsel ilişkide dikkat etmesi gereken en önemli şey erkeklerini mutlu etmesidir. Kadınlar erkeklerle buluşmadan önce birçok hazırlık yapmaktalar. Yatakta sevişmek erkeklerin en çok arzu ettiği şeylerden bir tanesidir. Özellikle de sevdiği kadınla sevişmek ve hem onu hem de kendisini mutlu etmek uzun bir sevişmeden sonra birlikte uyumak erkeklerin en çok hoşuna giden etkenlerdendir. Sevişirken dikkat edilmesi gerekenlerden bir tanesi birbirlerine dikkat etmektir. Her iki tarafında zevk almasını sağlamaktır. Erkekler Yatakta Ne İster? Birden bire değil, yavaş yavaş yapılması gereken şeylerdendir. En çok dikkat edilmesi gereken şey ise kadınları kırmamaktır. Kadınların da erkeklere gereken ilgiyi bu konuda göstermeleri gerekmektedir. Her iki taraf ta birbirine gereken ilgi ve hassasiyeti gösterdiği zaman o ilişki hiç bitmez. Erkek kadını kadın erkeği çok sever. Birbirlerine olan sevgileri artar. Sizler de ilişkinizin uzun bir süre hayatınız boyunca devam etmesini istiyorsanız sevişirken dikkatli olmalı ve karşınızdakine en güzel duyguları yaşatmalısınız. Zira ilişkiniz çok uzun sürmeyecek kısa bir süre sonra bitecektir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

4 − 3 =